منصوری، کاپیتان امیدهای پدیده شهرخودرو: از مرحله بعد هم صعود خواهیم کرد

بعد از موفقیت چشمگیر تیم امیدهای پدیده شهرخودرو در دور گروهی رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور و صعود مقتدرانه به دور بعدی این مسابقات، به سراغ کاپیتان این تیم رفتیم تا بیشتر در جریان اوج گیری ناگهانی امیدها که موفق شدند با عملکردی خیره کننده هفته های سخت ابتدایی را جبران کنند قرار بگیریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو، امید منصوری مسلما یکی از چهره های کلیدی در تیم امیدهای پدیده شهرخودرو در دور اول مسابقات باشگاه های کشور بود.

او در خصوص دو هفته سخت ابتدایی لیگ و فائق آمدن بر چالشی که پیش روی آن ها بود می گوید:«ما در هفته اول به دلیل حاضر نشدن مدارک بازی ۳-۰ بازنده شدیم و در بازی دوم در حالی که با بدترین شرایط به زمین حریف رفتیم یک باخت دیگر را مقابل چشمان خود دیدیم. اوضاع برای ما سخت بود و نمی دانستیم چه در انتظار ماست.

اما با صحبت های کادرفنی با بازیکنان متوجه شدیم که اگر خودمان روز به روز بهتر شویم هیچ چیز نمی تواند جلوی ما را برای موفقیت بگیرد. وقت آن رسیده بود که خودمان را نشان دهیم و با هم تیمی هایمان هم قسم شدیم که تا هفته آخر پا پس نکشیم.»

منصوری در خصوص تمرینات سخت و نقش اتحاد در میان بازیکنان در کسب موفقیت می افزاید: «من به یاد ندارم که یک جلسه تمرین بیهوده را برگزار کرده باشیم.

همه جلسات تمرینی ما به شکل فوق العاده ای برای ما دنبال می شد و هر یک ساعت و نیم جلسه تمرین که پنج روز در هفته به صورت منظم انجام می گرفت، بعد از گذشت چند هفته به ما توانایی هایی داده بود که تفاوت سطح بازی خودمان را با دیگر تیم ها در زمین کاملا مشاهده می کردیم. تفاوتی که در نتایج کسب شده ما و پیروزی های معمولا با اختلاف چه در خانه و چه در خارج از خانه ثبت شده است.

برای ما مهم نبود که چه کسی گل می زند ما فقط یک چیز در ذهن داشتیم و آن موفقیت تیم امیدهای پدیده شهرخودرو بود.

ما بازیکنان حتی بعد از برگزاری جلسه توجیحی توسط کادرفنی، جلسه مخصوص به خود را داشتیم تا شرایط خودمان و شرایط حریف را بررسی کنیم، و این به ما اتحادی داده بود که به این راحتی ها گسستنی نبود.»

کاپیتان پدیده شهرخودرو در خصوص نقشی که از طرف رضا صاحبی سرمربی تیم در بهبود شرایط بازی امیدها در زمین مسابقه داشت نیز می گوید: «این نظر لطف آقای صاحبی بوده که به من به عنوان کاپیتان تیم اعتماد کرده است. او دست من را در زمین مسابقه باز گذاشته بود تا اگر نکته تاکتیکی و یا حتی انضباطی لازم است به بازیکنان دیگر گوشزد کنم؛ و خوشحالم که هم تیمی هایی دارم که با من در یک مسیر قرار داشته و حرف های یکدیگر را به خوبی می فهمیم. کاپیتانی این تیم با چنین بازیکنان خوبی اصلا سخت نیست.»

منصوری در خصوص دور بعدی مسابقات و حضور امیدهای پدیده شهرخودرو در میان دیگر تیم های برتر گروه های دیگر نیز معتقد است: «مسلما مرحله بعدی شرایط کاملا متفاوتی را با مرحله ای که گذراندیم خواهد داشت. پنج بازی در یک هفته بسیار سنگین است و چندین تیم خوب مثل سپاهان و نفت امیدیه می توانند خطرات زیادی را برای تیم ما به وجود بیاورند.

ما یکی دو بازیکن خوب تیم خود را نیز از دست داده ایم که مسلما خروج بازیکنی مثل امیرحسن جعفری برای ما آسان نخواهد بود؛ اما من آینده این تیم را روشن می بینم، ما از این مرحله هم صعود خواهیم کرد و با قدرت به سمت قهرمانی پیش می رویم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 17 =