فراهانی: کار کردن زیر نظر گل‌محمدی افتخار است

سنگربان جدید پدیده شهر خودرو گفت: امیدوارم بتوانیم با ادامه روند درخشان پدیده، اتفاقات خوبی را برای فوتبال خراسان در پایان فصل رقم بزنیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، میلاد فراهانی به عنوان نخستین خرید گل‌محمدی به مشهد آمد و با نماینده خراسان قرارداد خود را امضا نمود.

وی در خصوص دلیل انتخاب پدیده اظهار کرد: پدیده یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر هجدهم است و وقتی با پیشنهاد این تیم روبه‌رو شدم، بدون هیچ فکری پدیده را انتخاب کردم. زندگی در جوار حرم امام رضا(ع) قطعا در انتخابم بی‌تاثیر نبود و البته خوشحالم که فرصت برایم مهیا شد تا زیر نظر افراد بادانشی مثل گل‌محمدی و داود فنایی کار کنم.

فراهانی در رابطه با هدف‌گذاری پدیده تا پایان لیگ هجدهم افزود: پدیده در هر دو جام معتبر ایران حضور دارد و شانس بالایی برای قهرمانی داریم. امیدوارم بتوانیم روزبه‌روز بهتر باشیم و کار خوبی که از ابتدای فصل شروع شده را با یک افتخار بزرگ در پایان فصل همراه کنیم.

گلر جدید پدیده تصریح کرد: خوشبختانه با حضور مهندس حمیداوی مالک باشگاه شرایط تیم نیز بسیار تغییر کرده است و انشالله بتوانیم جام قهرمانی را در نهایت تقدیم مردم خراسان کنیم. مشهدی‌ها این فصل حمایت ویژه‌ای از نماینده استان در لیگ برتر داشته‌اند و با ادامه نتایج درخشان پدیده، مطمئنم این حمایت‌ها دوچندان می‌شود.

فراهانی تجربه قهرمانی در جام حذفی ایران را در کارنامه دارد. او با نفت تهران ۲ سال قبل قهرمان حذفی شد. وی در رابطه با این قهرمانی اظهار کرد: در نفت تهران سال خیلی سختی داشتیم، اما لطف خدا شامل حال ما شد و توانستیم قهرمان شویم. امیدوارم اینجا هم بتوانیم با تکیه به رفاقتی که در پدیده وجود دارد، اتفاقات شیرینی را رقم بزنیم.

همچنین گفتنی است، فراهانی سابقه بازی در تیم‌های پیکان، نفت تهران، داماش گیلان و نفت مسجدسلیمان را در کارنامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =