عشقی: نوجوانان پدیده کار بزرگی انجام دادند

سرمربی تیم نوجوانان پدیده خراسان صعود تیمش به مرحله بعدی لیگ برتر باشگاه های کشور را حاصل تلاش تمامی بازیکنان می داند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، غلامرضا عشقی بعد از پیروزی شیرین تیمش در زمین تیم دانش که باعث صعود به مرحله بعدی رقابت ها شد در خصوص این بازی سخت در فریدونکنار معتقد است:
«بازی سختی را پشت سر گذاشتیم و شرایط آب و هوایی هم به هیچ عنوان برای ما مساعد نبود.

مدت ها بارندگی باعث شده بود که زمین شرایط عجیبی پیدا کرده و شبیه باتلاق شود؛ اما خوشبختانه بازیکنان ما در همان دقایق ابتدایی مسابقه گل اول را به ثمر رسانده و شرایط را در ادامه مسابقه به خوبی کنترل کردند.»

عشقی نقش تمرینات خوب پیش از این بازی را در پایان دادن به روند سه تساوی پیاپی تیمش و کسب پیروزی حیاتی در فریدونکنار بسیار تاثیرگذار لقب داده و می افزاید:

«شرایط پیش از این بازی از نظر روانی آنچنان برای ما خوب نبود. با وجود ارائه بازی های برتر در دیدارهای گذشته خود نتوانسته بودیم به پیروزی دست یابیم و لزوم کسب سه امتیاز در مسابقه امروز استرس را برای همه بالا برده بود. اما این را میدانستیم که مهمترین کمک برای تیم ما فقط و فقط پشت سر گذاشتن جلسات تمرینی خوب است که به آن دست یافتیم.
بازیکنان باتجربه ما نیز در مسابقه امروز به یاری تیم شتافتند و در کنار همه بازیکنان که عملکرد خوبی داشتند موفق شدیم به مرحله بعد صعود کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =