دیدار مدیران باشگاه پدیده با مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا

مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان عصر امروز با مجید خرمی مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا دیدار کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، در این جلسه، جواد وطنخواه، مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان ضمن تشکر از حمایت‌های شهرداری مشهد و روزنامه وزین شهرآرا اظهار کرد: خوشبختانه نگاه ویژه شهرداری به مقوله ورزش، سبب شده تا نشاط اجتماعی در بین مردم مشهد افزایش یابد.وی افزود: اگر کمک‌های شهرداری و شورای شهر مشهد به باشگاه پدیده نبود، مطمئنا تیم پدیده شرایط خوب امروز را نداشت. خوشبختانه با نگاه ویژه شهرداری و شورای شهر مشهد شاهد موفقیت‌های پدیده در لیگ برتر هجدهم هستیم. 
در ادامه این جلسه ، مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام باشگاه پدیده با اشاره به پوشش مناسب اخبار و اتفاقات تیم فوتبال پدیده در روزنامه شهرآرا گفت: خوشبختانه از زمان انتشار ویژه‌نامه اختصاصی با موضوع ورزش در روزنامه شهرآرا تمامی اتفاقات مربوط به ورزش استان و کشور به خوبی در این روزنامه منتشر می‌گردد. 
وی با اشاره به نقش رسانه‌ها و خبرنگاران ورزشی در نتایج خوب پدیده در لیگ هجدهم گفت: نتایجی که تیم پدیده به دست آورده، در وهله نخست مرهون تلاش کادرفنی و بازیکنان تیم است، در این بین اگر حمایت اهالی رسانه و هواداران نبود، شاید رسیدن به چنین جایگاهی سخت‌تر می‌شد. روزنامه شهرآرا نیز به خوبی موضوعات مربوط به تیم پدیده را پوشش داده که باید از مدیریت این مجموعه و خبرنگاران ورزشی آن تشکر کرد.
سرآسیایی همچنین ادامه داد: باشگاه پدیده واقعا از کمک‌های صورت‌گرفته توسط شهرداری و شورای شهر مشهد به این تیم، ممنون است. خوشبختانه در حال حاضر دکتر کلایی نیز به عنوان شهردار مشهد مقدس، نشان دادند که همچون مهندس تقی‌زاده خامسی به ورزش و تیم‌هایی که هواداران زیادی را به ورزشگاه می‌کشانند، نگاهی ویژه دارند. امیدواریم از این به بعد نیز با درایت و کمک های دکتر کلایی و اعضای شورای شهر، بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتر تیم فوتبال پدیده در فوتبال ایران باشیم.مدیر عامل موسسه فرهنگی شهرآرا نیز در این جلسه ضمن تبریک موفقیت های تیم پدیده در لیگ برتر گفت: تیم فوتبال پدیده با هدایت یحیی گل محمدی بهترین نتایج تاریخ فوتبال خراسان را کسب کرده است.مجید خرمی افزود: قرار گرفتن در رده دوم جدول لیگ برتر در نیم فصل اول ، کار بسیار سختی بوده است که خوشبختانه باشگاه پدیده به خوبی از پس آن بر آمده است. وی افزود: با کسب این نتایج مردم مشهد نیز خوشحال هستند و ما هم به عنوان شهرداری خرسندیم که سهمی در این نشاط اجتماعی داشته ایم.خرمی اظهار کرد: پیش از این مهندس تقی زاده خامسی نشان دادند که به دنبال کمک به ورزش هستند و حاالا نیز شخص دکتر کلایی به عنوان شهردار و اعضای شورای شهر تلاش می کنند تا این راه ادامه پیدا کند و انشالله این اتفاقات خوب در آینده نیز رقم خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 18 =