گل‌محمدی: از نتیجه بازی با استقلال راضیم/ از هواداران مشهدی که راه دور را آمدند ممنونم

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: گرفتن یک امتیاز برابر استقلال و در بازی خارج از خانه برایمان ارزشمند است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی سرمربی پدیده مشهد درباره تساوی با استقلال گفت: از هواداران مشهدی که تا تهران آمدند تشکر می‌کنم. موقعیت‌های زیادی گیر هر دو تیم نیامد چون به هم فضا نمی‌دادند. برای ما گرفتن یک امتیاز از استقلال در تهران ارزشمند بود. حساسیت بازی زیاد بود و ما در کورس بالای جدولی هستیم. استقلال هم در سه بازی اخیر برنده بود و همه فکر می‌کردند بازی جذاب می‌شود اما تمرکز روی دفاع از سوی دو تیم مورد توجه قرار گرفت.

او در مورد ناراحتی خلعتبری بعد از تعویض گفت: او دوست دارد تا آخر بازی به تیم کمک کند و از خودش ناراحت است. او مغز متفکر و بازیکن دوست داشتنی تیم ماست. این ناراحتی به حس خودش برمی‌گردد که دوست دارد بیشتر به تیم کمک کند.

یحیی گل‌محمدی گفت: انتظار داشتیم یک بازی جذاب و زیبا و پر گل داشته باشیم اما نبود. دو تیم تمرکز دفاعی بیشتری داشتند و گل نخوردن برای هر دو تیم بسیار مهم بود و همین مساله باعث شد تا موقعیت‌های زیادی ایجاد نشود. گرفتن یک امتیاز از استقلال در این ورزشگاه و برابر هواداران ارزشمند بود.
وی اظهار داشت:تشکر می‌کنم از هواداران که از راه دور آمدند و تیم ما را تشویق کردند و شهرداری هم خیلی کمک کرد. بازیکنان ما خیلی زحمت کشیدند و تمرکز خوبی داشتند تا موقعیت به حریف ندهیم. از نتیجه‌ای که گرفتیم راضی هستم اما از شکل کل بازی که جذاب نبود، راضی نیستم. در هر صورت به بازیکنانم برای نیم فصل سختی که داشتیم و ۳۱ امتیاز گرفتیم، تبریک می‌گویم. با تمام مشکلات و محدودیت ها و امکانات کمی که داریم، کار سختی بود. از بازیکنان و هواداران تشکر می کنم. هواداران امروز به ما دلگرمی دادند و توانستند با حضور خود از تیم ما حمایت کنند.

گل محمدی در پاسخ به سوالی درباره عملکرد این تیم در نقل و انتقالات گفت:: عملکرد بازیکنان در نیم فصل اول خیلی خوب بود. در یکی دو پست باید خود را تقویت کنیم و بازیکن جذب کنیم اما این موضوع به بودجه باشگاه ارتباط دارد و این موضوع در کل به مباحث مالی باشگاه مربوط است و اگر بودجه باشد، بازیکن خوب اضافه می شود اما احتیاج به بازیکن خاصی نداریم. در ادامه البته تیم خود را آنالیز می کنیم تا ببینیم در چه پستی بازیکن نیاز داریم.

وی در پاسخ به این سوال که پدیده در نیم فصل مانند فصل های گذشته نتیجه گرفته و آیا این روند با مشکلات ادامه دارد، بیان کرد: این نتایج حاصل تلاش همه مجموعه پدیده و خصوصا بازیکنانی بود که توانستند ۳۱ امتیاز کسب کنند. انگیزه های بازیکنان دلیل اصلی این اتفاق است و آن‌ها برای پیشرفت تلاش می‌کنند تا خود را به عنوان بازیکن بزرگ و در حد تیم ملی معرفی کنند. یک همت و اراده برای پیشرفت تیم وجود دارد. نمی دانم کی این اتفاق رخ می دهد اما احتمالا یک بخش خصوصی این تیم را دست بگیرد. خبرهایی هست اما دقیق آن را نمی دانم.

وی ادامه داد: در ادامه ما به حمایت نیاز داریم و باید خودمان را باید برای نیم فصل دوم آماده کنیم. فرصت خوبی حدود ۵۰ روز داریم تا نقاط ضعف و قوت خود را ترمیم کنیم و باید از این فرصت استفاده کنیم.

سرمربی پدیده در پاسخ به این سوال که تیم شما شبیه به استقلال خوزستان است و آیا می‌توانید مانند این تیم قهرمان شوید، گفت: قهرمان شدن یک سری امکانات می خواهد. باید چیزهایی داشته باشیم که دیگران نداشته باشند. ما مشکلات مالی زیادی داریم و قهرمان شدن کار راحتی نیست. ما در هر صورت باشگاهی هستیم که سخت تلاش می کنیم تا سه امتیاز هر بازی را به دست بیاوریم.

باید واقع بین باشیم که قهرمان شدن کار راحتی نیست و امکانات می خواهد. ما از این امکانات محروم هستیم و باید سرمایه گذاری زیادی داشته باشیم. این سرمایه گذاری باعث ایجاد شخصیت در جمع بازیکنان می شود تا آنها به قهرمانی فکر کنند.

ما هنوز به این مرحله نرسیده‌ایم اما چیزی که مشخص است این است که ما آرزوهای بزرگی در سر داریم و برای رسیدن به این آرزوها تلاش می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 8 =