اعلام ساعت حرکت اتوبوس های هواداران پدیده به تهران

مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده خراسان گفت: کاروان هواداران تیم فوتبال پدیده خراسان ، فردا شب عازم تهران خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان ، جواد طاری بخش اظهار کرد: به دنبال فراخوان ثبت نام اعزام هواداران گرامی باشگاه پدیده ، برای حضور در تهران و تماشای دیدار تیم های استقلال و پدیده خراسان ، تعداد زیادی از هواداران با مراجعه به دفتر باشگاه ثبت نام اولیه خود را انجام دادند.
وی ادامه داد: خوشبختانه در موضوع اعزام هواداران به تهران، دکتر کلایی شهردار محترم مشهد و شورای اسلامی شهر مشهد ، اقدامات و کمک های بسیار خوبی را داشتند که باعث شد شرایط برای اعزام هواداران پرشور مشهدی به تهران فراهم گردد.
طاری بخش ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده اتوبوس های در نظر گرفته شده برای این سفر چهارشنبه شب از مشهد عازم تهران خواهند شد.
مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده خراسان گفت: بر این اساس آن دسته هوادارانی که ثبت نام اولیه خود را انجام دادند و رسید دریافت کرده اند، می بایست در ساعت ۲۰ چهارشنبه ، ۲۱ آذر ماه با حضور در ورزشگاه امام رضا(ع) ، ورودی خیابان تلاش ،بر اساس لیست تهیه شده و رسید دریافتی خود سوار اتوبوس های در نظر گرفته شده شوند.
وی افزود: عوامل اجرایی باشگاه پدیده در ساعت اعلام شده در محل ورزشگاه امام رضا(ع) حاضر هستند و نسبت به اعزام هواداران اقدامات نهایی را انجام خواهند داد و اتوبوس ها راس ساعت ۲۰و ۴۵ دقیقه به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =