اعلام شرایط اعزام هواداران پدیده برای بازی با استقلال

هواداران خراسانی علاقه مند به حضور در تهران برای تماشای دیدار تیم های پدیده و استقلال می توانند از فردا ثبت نام نمایند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی پدیده خراسان، با توجه به درخواست های هواداران محترم تیم فوتبال پدیده خراسان مبنی بر اعزام به تهران ،برای تماشای دیدار تیم های پدیده خراسان و استقلال در ورزشگاه آزادی ، باطلاع می رساند با هماهنگی های انجام شده ثبت نام مربوط به این اعزام که به صورت رایگان می باشد، از روز دوشنبه ۱۹ آذر ماه انجام خواهد پذیرفت.

بر این اساس آن دسته از هوادارانی که قصد حضور در تهران برای تماشای این بازی را دارند، لازم است از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۹ و ۲۰ آذر ماه با مراجعه به دفتر باشگاه پدیده به آدرس مشهد، خیابان بهار ، بین چهارراه لشکر و چهارراه استانداری ، بهار ۱۷ نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

در این راستا هواداران گرامی می بایست در زمان ثبت نام حتما کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.اولویت اعزام هواداران با افرادی خواهد بود که ثبت نام اولیه خود را در محل باشگاه با تکمیل فرم ثبت نام انجام دهند و رسید دریافت نمایند.

اعزام آن دسته از هوادارانی که سن آنها زیر ۱۸ سال می باشد، تنها با رضایت نامه ولی که به صورت حضوری ارایه شود، انجام پذیر خواهد بود.

این سفر به صورت رایگان(با ارایه صبحانه، ناهار و شام) خواهد بود، و زمان حرکت اتوبوس ها به تهران عصر روز چهارشنبه ۲۱ آذر و زمان برگشت به مشهد پس از پایان بازی در روز پنجشنبه ۲۲ آذر ماه خواهد بود.

از هوادارانی که قصد حضور در این سفر را دارند کارت شناسایی معتبر گرفته خواهد شد که پس از پایان سفر به آنها عودت داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =