وطنخواه: به دنبال این هستند تا سر تیم ما را ببرند/ چه طور حاضر می شوند چنین داوری را برای قضاوت انتخاب کنند؟/نتایج ما برای برخی میلیاردها درد داشته است!

مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: نتایج تیم پدیده به عنوان یک تیم شهرستانی با امکانات محدود خاری در چشم برخی از افراد شده است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان ، جواد وطنخواه با اشاره به تساوی دیروز تیم پدیده مقابل ماشین سازی اظهار کرد: باید به کادر فنی و بازیکنان تیمم تبریک ببگویم که تا اینجای لیگ نتایج خوبی را کسب کردند و حالا انتظارات را از خود تا به این حد بالا برده اند.
وی ادامه داد: متاسفم بگویم که با نتیاجی که کسب کرده ایم به برخی افراد و تیم های میلیاردر حالا فشار آمده و درد داشته است که چه طور تیم هایی که هزینه های میلیاردی برایشان شده نتوانستند در بالای جدول باشند و تیمی با یک دهم هزینه آنها حالا در صدر مسابقات است.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: از زمانی تیم در صدر جدول قرار گرفت یک عده چه در فدراسیون و چه در خارج از فدراسیون دعا و تلاش می کردند که تیم ما در بازی بعدی اش نتیجه نگیرد و برای رسیدن به این مقاصد هر کاری از دستشان بر می آید انجام می دهند.
وطنخواه گفت: هر چقد صبوری می کنیم و حرفی نمی زنیم اما می بینیم که از این خوش خلقی ما سوء استفاده می کنند. گویا هر تیمی داد و قال بیشتری داشته باشد کارش راحتر وسریعتر راه می افتد و هر کس سکوت کند باید سرش بریده شود.نتایج تیم پدیده به عنوان یک تیم شهرستانی با امکانات محدود خاری در چشم برخی از افراد شده است.
وی اظهار کرد: از هفته ها قبل به دنبال این بودند و هستند تا سر تیم ما را ببرند. شما ببینید چه طور وزارت ورزش به عنوان یک نهاد دولتی با فشار خود باعث می شود تا بازی ما با استقلال برگزار نشود. بعد از آن برای بازی با سپاهان طوری برنامه ریزی می کنند که تیم ما تنها ۵ روز فرصت استراحت داشته باشد و تیم میزبان نزدیک به هشت روز!
وی افزود: همه اینها را تازه اگر چشم پوشی کنیم نمی دانیم درباره برخی داوری ها چه بگوییم. بهتر است آقایان مسئول کلاه خود را بالاتر بگذارند. شما در همین بازی با ماشین سازی ببینید داور چه بلایی سر تیم ما آورد! اصلا سوال ما اینجاست چه طور داوری که در طول یک نیم فصل در ۳ مسابقه ای که سوت زده است و کارش به جنجال کشیده و بعد با محرومیت هم روبرو شده است را دوباره بعد از مدت کوتاهی برای قضاوت بازی ها انتخاب می کنند. باید مشخص شود که چه کسی پشت این موضوعات است که یک داور را با اشتباهات مکررداوری به سرعت می بخشند تا دوباره قضاوت کند!
وی ادامه داد: اصلا مگر ممکن است داوری که تمرکز ندارد را برای بازی به این مهمی انتخاب کنند. آقای بنیادی فر به تنهایی تیم ما را بهم ریخت. نمی دانیم واقعا پیش از بازی چه اتفاقی افتاده بود که ایشان این طوری سوت می زد و همه را عصبی کرده بود. تماشاگر ما مگر چه گناهی کرده است که باید این طور مقابل چشمش ، سر تیمش را ببرند.
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: حیف فوتبال ایران است که برخی داوران این طور باعث می شوند که جو نسبت به داوران زحمتکش دیگر ملتهب شود. آقای بنیادی فر اگر حوصله سوت زدن و رعایت عدالت را ندارد بهتر است خیلی با دیسیپلین کار داوری را بگذارد کنار ، نه اینکه با ترس سوت بزند!
وی تصریح کرد: ما هر زمانی که از داوری ضرر می کردیم ،آن را مطرح نمی کردیم به این امید که هفته بعد شرایط بهتر شود ، اما برخی از اتفاقات دیگر شورش را در می آورد. آنهایی که دوست ندارند تیم ما در بالای جدول باشد مردانه کار را پیش ببرند تا در زمین مسابقه برنده باشند، نه اینکه با درست کردن برخی اتفاقات باعث شوند تا تیم های دیگر شرایطشان بهتر شود وما در فشار قرار بگیریم. از فدراسیون فوتبال می خواهیم که این مسایل را بیشتر بررسی کنند تا شاید کمتر شاهد این اتفاقات باشیم. کمترین حق ما محرومیت بنیادی فر است هر چند که دردی از ما دوا نمی کند ، اما شاید
باعث شود تا تیم های دیگر ضرر نکنند.
وطنخواه افزود: ما تا همین جا هم به خاطر نتایج خوب و عالی تیم از کادر فنی و بازیکنانمان ممنون هستیم. یحیی گل محمدی واقعا با دست خالی تا اینجای کار که هنوز یک بازی از نیم فصل باقی مانده است ، ۳۰ امتیاز برای تیم به دست آورده است و این در شرایطی است که ما در فصل های قبل در پایان بازی ها به این ۳۰ امتیاز می رسیدیم.
وی ادامه داد: من از هوادارانمان واقعا تشکر می کنم، آنها در همه شرایط از تیم حمایت کردند و در ادامه نیز از آنها می خواهیم که این روند را ادامه دهند تا به تیم انگیزه بیشتری تزریق شود. شما در این چند سال اخیر ببینید چه زمانی در مشهد استادیوم مملو از تماشاگر می شده است ؟ آن هم به حدی که در بیرون از ورزشگاه نیز مردم باقی مانده بودند. امیدوارم آنهایی که تصمیم گیرنده در فوتبال هستند کاری نکنند که روزی بخواهند به این تماشاگران پاسخ بدهند که چه طور عدالت را برای تیمشان رعایت نکردند .
مدیرعامل باشگاه پدیده خراسان گفت: بازی بعدی ما با استقلال است. کاری به اینکه چه طور گذاشتند شرایط استقلال از آن وضعیت نه چندان خوب به اینجا برسد که حالا از شرایط بحرانی چند هفته قبلش دور باشد نداریم، چرا که واقعا کاری از دستمان بر نمی آید به ویژه اینکه وزارت ورزش پشت سر این تیم است، اما امیدوارم در این بازی حداقل عدالت رعایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 5 =