سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: باور نمی کردم مدرسه ای در نزدیکی شهر مشهد با چنین امکانات کمی روبرو باشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان ، یحیی گل محمدی پس از حضور در بین دانش آموزان محروم برزش آباد مشهد اظهار کرد: انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی از ما دعوتی داشت تا در مراسم اهدای امکانات آموزشی و ورزشی به دانش آموزان شرکت کنیم.

وی ادامه داد: وقتی در مسیر به سمت این مدرسه حرکت می کردیم تصور نمی کردم این مدرسه در نزدیکی مشهد با چنین امکانات محدودی روبرو باشد.
وی افزود: این کار خیر توسط خبرنگاران ورزشی مشهد صورت گرفته است و من کاری انجام ندادم و باید از اهالی رسانه تشکر کنم.

گل محمدی افزود: این واقعیت جامعه ما است که در نزدیکی شهرهای بزرگ هنوز امکانات کافی برای تحصیل دانش آموزان وجود ندارد و این درد آور است.
سرمربی تیم پدیده ادامه داد: وقتی دانش آموزان دختر و پسر این مدرسه را دیدم که با تمامی محدودیت ها شوق درس خواندن داشتندو در کنار آن تیم پدیده را هم می شناختند انرژی و انگیزه بیشتری گرفتیم تا بتوانیم حداقل با کسب نتایج خوب دل آنها راشاد کنیم.

وی اظهار کرد: در این مدرسه هنوز دانش آموزان در کانکس تحصیل می کردند و این اصلا زیبنده نبود. این امکانات کم و محروم بودن از حد اقل امکانات آموزشی در شان کشوری با این همه سرمایه خدادادی نیست و مسولان باید رسیدگی و توجه بیشتری به این مسئله مهم داشته باشند. به آنها قول دادم تا با همکاری سایر بازیکنان تیم بتوانیم ما هم کاری برای آنها انجام دهیم.
گل محمدی تصریح کرد: برخی از دانش آموزان این مدرسه دوست داشتند فوتبالیست شوند و مطمئن هستم آنها استعداد بالایی دارند و فقط امکانات ندارند. خوشحالم که با حضورم توانستم کمی انگیزه آنها را بالا ببریم و دلشان راشاد کنیم، اما زحمت اصلی را خبرنگاران ورزشی مشهد کشیدند که از آنها هم تشکر می کنم. وی ادامه داد:امیدوارم در هیچ کجای ایران دانش آموزان با محرومیت روبرو نباشند. من خودم معلم بودم و شرایط این دانش آموزان و معلمان آنها را درک می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =