خواجوی: همدلی بزرگترین عامل قهرمانی ما بود

بعد از قهرمانی با صلابت تیم زیر ۱۵ساله‌های پدیده در رقابت های لیگ برتر استان، سرمربی این تیم به تمجید از بازیکنان خود پرداخت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، هادی خواجوی بعد از گذراندن یک فصل پر فشار شش ماهه امروز در کنار بازیکنان خود در رختکن به شادی مشغول بود، گویی با این قهرمانی تمام خستگی ها را پشت سر می گذارد.

او در این باره می گوید: «این فصل طولانی کار را برای ما سخت کرده بود. بازیکنان از لحاظ بدنی در شرایطی نبودند که بتوانند فشار ادامه مسابقات را به این راحتی تحمل کرده و ما در این بازی آخر چهار بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم؛ اما با تمام این ها جنگیدیم تا عنوان قهرمانی استان را کسب کنیم.»

خواجوی در مورد اصلی ترین عامل ثبات در تیمش که آمار کم نظیر ۱۳ برد در ۱۴مسابقه را رقم زد نیز معتقد است: «بازیکنان من در طول این فصل تعهد فوق العاده ای را به تیم از خود نشان دادند. کمتر دیدم که در این همه جلسات تمرین بازیکنی غایب شود و البته حضور خانواده ها در کنار این بازیکنان در بسیاری از مقاطع فصل نیز کمک بسیار خوبی برای حفظ روحیه آن ها بود.»
خواجوی در مورد ادامه کار تیم زیر ۱۵ساله ها و شرکت در مسابقات زیرگروه کشور نیز می گوید: «در مسابقات زیرگروه کشوری مسلما بازی های سخت تری انتظار ما را می کشد. تیم ها در این مسابقات سطح بالاتری نسبت به مسابقات استانی دارند و فقط تیم قهرمان می تواند جواز صعود به مرحله بالاتر را کسب کند. اما با توجه به شرایطی که از تیم خود می بینم شانس بالایی را برای موفقیت پدیده قائل هستم. در صورت فراهم آمدن شرایط و استفاده از چند بازیکن کمکی، صعود از این رقابت ها به لیگ کشوری به هیچ عنوان هدف دوردستی برای ما نخواهد بود.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 6 =