گل‌محمدی: لغو بازی ما و استقلال به شخصیت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ضربه زد/ بازیکنان باید آرزو داشته باشند در تیم خوب پدیده باشند

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر سایپا اظهار کرد: بعد از ۲۲ روز تعطیلی به لطف دوستان، دوباره بازی می‌کنیم اما از بازی رسمی دور بودیم‌. مضرات این دوری از بازی فردا مشخص می‌شود. روزهای سختی داشتیم و فقط تمرین کردیم.

وی افزود: سایپا شرایط بهتری داشته و فکر می‌کنم آماده تر باشد. با تصمیمی که در خصوص بازی ما با استقلال گرفته‌شد فکر می‌کنم به شخصیت و اقتدار لیگ ما ضربه زد.

سرمربی پدیده تاکید کرد: مقابل تیم خوب و باشخصیتی بازی داریم که سبک بازی مخصوص خود را دارد. بازی با سایپا به هیچ‌وجه راحت نیست. تا جایی که ممکن بود تمرین کردیم و تیم آماده ای از نظر روحی و جسمانی داریم. تنها نگرانیم بابت دوری از بازی رسمی پدیده بوده‌است.

گل‌محمدی تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم که در این بازی حساس هم مثل قبل از تیم محبوب خود حمایت کنند. هرچه جلوتر می‌رویم بازی‌ها حساس‌تر می‌شود. شدیدا به حضورشان نیاز داریم و خیلی از مشکلاتی که داریم با حضورشان حل می‌شود.

وی در خصوص شایعه جدایی برخی بازیکنان از پدیده و پیوستن به پرسپولیس گفت: تصمیم خود بازیکن برای ماندن بسیار مهم است، اینکه بازیکنی را به زور نگه داریم به نظرم اشتباه است. ضمن دفاع از منافع باشگاه به هر بازیکنی که بخواهد جدا شود، اجازه می‌دهیم. حضور در پدیده باید آرزوی هر بازیکنی باشد.

وی در رابطه با کیفیت چمن امام رضا(ع) و بازی روی زمین تیم پدیده گفت: نگرانی بابت بارش باران نداریم، گرچه هواشناسی هم پیش‌بینی کرده که فردا در مشهد بارش نداریم. از مسوولان تربیت بدنی استان قدس باید تشکر کنم که این امکان را برای پدیده به وجود آوردند که هر هفته یک جلسه تمرین کنیم. واقعا زمین تمرین خوبی نداریم و زمین منزل آباد شرایط خوبی ندارد. خوشبختانه هاشمی‌جواهری و بقیه دوستان همکاری بسیار خوبی دارند و قرار شد روی زمین امام رضا هم هر هفته یک بار تمرین کنیم. باید از شهردار و استاندار سابق مشهد و خراسان رضوی هم تشکر کنم که در زمان حضور در مسند کار، بهترین کمک‌ها را به ما داشتند. برای این عزیزان هر کجا هستند، آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی پدیده در پایان اظهار کرد: رشیدیان، استاندار سابق خراسان رضوی دستور داده بود که یکی از ارگان‌های دولتی، زمین چمن خود را در اختیار باشگاه پدیده بگذارد اما همچنان این اتفاق رخ نداده‌است. شدیدا به زمین چمن تمرینی نیاز داریم و امیدواریم در این خصوص کمک به تنها نماینده خراسان رضوی صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =