شاید تیم‌های نوجوانان و امیدهای پدیده در لیگ‌های مختلفی به میدان بروند اما مانند چند هفته گذشته، کسب پیروزی برای هر دوی آن‌ها به امری عادی بدل شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، از دور پایانی رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان استان، تیم زیر ۱۵ساله‌های پدیده در قوچان به مصاف تیم سپاهان این شهر رفت که در نهایت با پیروزی ۳-۰ به کار خود پایان داد. گل های نوجوانان را در این مسابقه سجاد سیدی، سهیل نظامی و مهدی بافتی به ثمر رساندند؛ دیداری که حاشیه نیز کم نداشت و در پایان با شکسته شدن شیشه‌های اتوبوس بازیکنان پدیده توسط طرفداران حریف، صحنه‌های زشتی را رقم زد.
اما از رقابت‎های لیگ دسته اول امیدهای باشگاه کشور، تیم پدیده که در ابتدای فصل با وجود تمامی مشکلات، امید کمی حتی به بقای آن می‌رفت، با تلاش همه جانبه کادرفنی و بازیکنان و با کسب یک پیروزی دیگر، به صدر جدول رقابت‌ها رسید.

شاگردان رضا صاحبی در اولین هفته از دور برگشت رقابت‌ها در زمین تیم کاسپین قزوین به میدان رفته و با وجود اینکه ابتدا از میزبان خود عقب افتاد، با نشان دادن شخصیت قدرتمند خود به بازی برگشته و با دو گل امیر حسن جعفری و الیاس دهقان که هر دو با پاس حسین شجیع به ثمر رسید، سه امتیاز حساس را به حساب خود واریز کرد. پدیده با این پیروزی صدرنشین لیگ دسته اول امیدهای کشور شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =