خلعتبری: امیدوارم در ادامه لیگ با حل شدن مشکلات، فقط به مباحث فنی فکر کنیم

بازیکن تیم فوتبال پدیده خرسان گفت: می‌دانستيم بازی دشواری با نساجی خواهیم داشت، اما خوشبختانه با پیروزی از زمین خارج شدیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا خلعتبری در خصوص پیروزی خانگی تیمش در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل نساجی مازندران اظهار کرد: بازی زیبایی را هر دو تیم به نمایش گذاشتند، می‌دانستیم بازی دشواری خواهیم‌داشت ولی خوشبختانه در نهایت توانستیم سه امتیاز اين دیدار حساس را کسب کنیم.

وی ادامه داد: سخت‌ترین بازی که در این چند هفته اخیر انجام دادیم مقابل تیم نساجی بود،خیلی خوشحالم که سه امتیاز این بازی نصیب تیم ما شد و شرایط خود را در جدول رده‌بندی بهبود بخشیدیم.

بازیکن تیم پدیده اظهار کرد: به تیم نساجی بابت این بازی زیبا تبریک می‌گوییم، امیدوارم در ادامه لیگ موفق باشند، از فوتبال نساجی در این بازی لذت بردم.

خلعتبری بیان کرد: در نیمه دوم بیشتر به روی ضدحملات حساب باز کرده بودیم و توانستیم به خوبی از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه عنوان کرد: حضور هواداران برای تیم ما دلگرمی بزرگی به حساب می‌آید، جا دارد تشکر ویژه‌ای از هواداران پدیده داشته باشم که در هوای سرد هم از تیم شهر خود حمایت می‌کنند و ما را تنها نگذاشتند.

بازیکن تیم پدیده تصریح کرد: در حال حاضر پدیده تنها نماینده فوتبال استان است و امیدوارم در ادامه لیگ از این تیم حمایت شود.

وی در خصوص حل مشکلات باشگاه پدیده عنوان کرد: خوشبختانه روز به روز شرایط باشگاه بهتر می‌شود و امیدوارم در بازی‌های آینده مشکلات به طور کامل حل شده‌باشد و فقط روی فوتبال خود و مباحث فنی تمرکز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 4 =