گل‌محمدی: در دیدار با نساجی روی هواداران حساب کرده‌ایم

سرمربی تیم پدیده گفت: هواداران تاثیر بسزایی در نتیجه بازی فردا دارند و امیدواریم در کنارمان باشند و استقبال خوبی از این رقابت به عمل آورند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر نساجی قائمشهر اظهار کرد:

یک بازی حساس را در پیش رو داریم. می‌دانیم مقابل تیمی سختکوش بازی داریم که نسبت به کیفیت بازی‌ش امتیازات کمی گرفته‌است. امیدواریم بتوانیم پس از روزهای سختی که گذراندیم، در این بازی خانگی موفق باشیم.

وی افزود: باید از استاندار تشکر کنم که کمک زیادی با پدیده کرد تا مشکلات حل شود. از شهردار هم ممنونم که در روزهای حساس به ما کمک کرد، امیدواریم این روند ادامه داشته باشد و همه مسئولان برای اینکه راه را محکم ادامه دهیم، کمک کنند‌. می‌توانیم روزهای شیرینی را برای فوتبال و مردم مشهد رقم بزنیم‌

سرمربی پدیده گفت: مباحث مالی در هفته‌های اخیر تمرکز تیم را به هم زده‌بود اما امروز از نظر روحی‌روانی آماده‌ایم‌. در چند روز گذشته اتفاقات خوبی افتاد و بخشی از مشکلات حل شده‌است. با قول مسئولان سایر مشکلات هم حل خواهندشد. امیدوارم در بازی فردا هواداران نیز در کنارمان باشند، با بچه‌ها هم‌ که صحبت کردم، همه متفق‌القول معتقدند این سه امتیاز را باید از هوادار بگیریم.

گل‌محمدی تصریح کرد: هرچه هوادار بیشتر باشد، انگیزه بیشتری می‌گیریم. امیدوارم بیایند و حمایت کنند، خیلی به حضورشان نیاز داریم. دیدار با نساجی از جمله مسابقاتی است که شرایط حساسی دارد. امیدوارم با یک تفکر جمعی و حمایتی خوب از سوی هواداران برنده باشیم.

وی در خصوص کیفیت چمن ورزشگاه امام رضا(ع) گفت: در هفته های اخیر شرایط بهتر شده و با توجه به بارشی که داشتیم، انشالله به کیفیت مطلوبی رسیده باشد. در این تعطیلات هم قرار است دوباره به‌سازی چمن ورزشگاه امام رضا انجام شود‌. نیاز به تمرین در ورزشگاه امام رضا نیز داریم، مثل تیم مهمان فقط در این زمین اجازه بازی داریم و حداقل کاش بتوانیم یک جلسه تمرین در هفته روی این زمین داشته‌باشیمگ

گل‌محمدی در خصوص حضور پرسپولیس در فینال و شانس این تیم برای قهرمانی گفت: پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد. شانس بزرگ این تیم برگزاری بازی برگشت در تهران است، انشالله روز شنبه به شکلی نتیجه رقم بخورد که پرسپولیس کار را در تهران و در کنار هوادارانش تمام کند.

وی با تمجید دوباره از هواداران پدیده خراسان گفت: آنها مالکان واقعی فوتبال هستند. یک بخش عمده از مشکلات ما، فقط با مطالبات هواداران حل و فصل شد. امیدوارم یار دوازدهم برای فردا هم پای کار بیاید تا با حفظ صدرنشینی، به بهترین شکل ممکن بردی دیگر برای پدیده ثبت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =