گل محمدی : با این شرایط دیگر نمی مانم / در صدر هستیم ولی در مشهد گویا از این نتایج خوشحال نمی شوند!

یه گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده مشهد پس از برتری مقابل نفت مسجدسلیمان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به خبرنگاران گفت: پیش‌بینی کرده بودیم که بازی سختی داریم. بازی درگیرانه و فیزیکی بود و به خوبی تیم حریف را کنترل کردیم. در نیمه دوم شرایط برای ما بهتر شد و بازیکنان اعتماد به نفس بیشتری داشتند. زمانی که سرعت به بازی دادیم فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم. فکر نمی‌کنم موقعیت زیادی به حریف داده شد، غیر از چند پرتاب اوت و ضربه ایستگاهی. در هر صورت این برد حق بازیکنانم بود و امروز یکی از بازی‌های خوب خود را به نمایش گذاشتند. از آنها تشکر می‌کنم که با تمام مشکلات تمرکز خود را حفظ کردند و پیروز شدند. این بازیکنان را باید طلا گرفت و بزرگترین انگیزه آنها این است که برای شادی دل مردم مشهد بازی کنند. امیدوارم که هرچه زودتر مشکلات حل شود، هرچند که وعده های زیادی دادند و هیچ کدام عملی نشده است. همچنان منتظر اقدامات عملی مسئولان هستیم تا هرچه زودتر مشکلات برطرف شود.

 

 

کار کردن سخت شده و رویم نمی‌شود در چشم بازیکنانم نگاه کنم. طاقت همه ما سر آمده است. برای ادامه کار باید فکر بیشتری کنم و احتمال اینکه از این تیم جدا شوم زیاد است. حس می‌کنم دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد. احتمال جدایی من خیلی زیاد است و ادامه دادن با این شرایط برای من امکان پذیر نیست. منتظر هستیم تا فردا و پس‌فردا ببینیم که چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، اما چشم من آب نمی‌خورد.

 

 

تیم ما برای قهرمانی بسته نشده است. روندی که در پیش گرفته‌ایم حاصل تلاش بازیکنان و همکاران من است. خیلی‌ها تلاش کردند تا این تیم جمع و جور شده است. اهداف و آرزوهای بزرگ داریم و برای آنها می‌جنگیم. اینکه در نهایت چه جایگاهی خواهیم داشت از دست من و بازیکنان کاری بر نمی‌آید. اگر این روند ادامه پیدا کند تیم با مشکل روبرو می‌شود، چون کسی انگیزه کار کردن ندارد. بازیکنان بیشتر از توان خود مایه گذاشتند. نمی‌دانم هفته آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد و فکر نمی‌کنم من بتوانم با این تیم ادامه همکاری بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یازده =