گل محمدی : بازی سختی مقابل نفت مسجد سلیمان داریم / نمیدانم فرمول کمک به پدیده را چه کسی باید بنویسد

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازی سختی را مقابل نفت مسجد سلیمان پیش رو داریم.

 

یحیی گل محمدی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان درباره بازی فردای تیمش در مسجد سلیمان مقابل تیم نفت این شهر اظهار کرد: پیش از این که بخواهم درباره این بازی صحبت کنم باید به کادر فنی ، بازیکنان،مدیران و هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به جهت صعود به فینال باشگاه های آسیا تبریک بگویم. پرسپولیس مقابل السد با حضور هواداران توانست یک بازی حماسی را انجام دهد که در تاریخ ثبت و ماندگار شود. به ویژه اینکه این صعودی بود که با دست خالی کادر فنی پرسپولیس شکل گرفت که واقعا کار بزرگی است و امیدوارم در بازی فینال هم تیم پرسپولیس بتواند با به دست آوردن پیروزی و کسب قهرمانی ، شادی دو چندانی را به ارمغان آورد.

وی درباره بازی با نفت مسجد سلیمان نیز گفت: شاید خیلی ها بگویند که این بازی برای تیم ما آسان است، اما واقعیت این است که ما بازی سختی را پیش رو داریم.

وی ادامه داد: درست است که تیم نفت مسجد سلیمان در جدول جایگاه خوبی ندارد ،اما نبای این تصور را داشته باشیم که بازی راحتی داریم. ما بازیهای خوبی از این تیم دیده ایم وباید بگویم تیم قابل احترامی می باشند.

گل محمدی افزود: تیم نفت مسجد سلیمان با توجه به شرایط جدولی که دارد، چیزی برای از دست دادن ندارد و آنها قطعا یک بازی انتحاری را انجام می دهند و اتفاقا مقابل ما سرشار از انگیزه هستند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره وضعیت تیم خودش نیز گفت: خدا را شاکریم که توانسته ایم با مشکلات بسیار زیادی که داریم اما در صدر جدول قرار بگیریم. از نظر فنی خوشبختانه با مشکلی روبرو نیستیم اما از نظر روحی متاسفانه دیگر نمی دانیم باید چه کاری انجام دهیم که روحیه بازیکنان را بالا ببریم.

وی ادامه داد: همیشه گفته ام که به بازیکنان تیم افتخار می کنم. آنها در این هفته های گذشته لیگ از جان خود هم مایه گذاشتند و خب نتایج هم کار بزرگ آنها را نشان داده است. برای بازی با نفت مسجد سلیمان هم کاملا از نظر فنی آماده هستیم.

گل محمدی درباره شرایط مالی تیمش نیز گفت: دیگر نمی دانم چه طور باید مشکلات را بازگو نماییم. بعد از بازی با فولاد شرکت پدیده مادر به ما قول دادند که مشکلات مالی را حل می کنند و ما همچنان منتظر هستیم تا این اتفاق بیافتد ولی متاسفانه تا حالا اقدامی صورت نگرفته است.

وی افزود: از این همه وعده خسته شدیم. نمی دانم در شهر مشهد چه خبر است.چرا به این تیم کمک نمی کنند. امام جمعه مشهد هم به مسئولان برای کمک به باشگاه پدیده تاکید کردند اما گویا کسی به این حرف ها توجه نمی کند. دیگر خودمان هم از بازگو کردن مشکلات مالی خسته شدیم اما واقعا نمی دانیم فرمول کمک به این تیم را چه کسی باید بنویسد. هر از گاهی به صورت قطره چکانی یک کمکی می شود اما متاسفانه کار نهایی برای حل مشکلات مشخص نیست کی انجام می شود.

گل محمدی ادامه داد: این وسط هواداران تیم همیشه سنگ تمام برای ما گذاشتند و امیدوارم مسئولین استان و دستگاه قضایی به خاطر آنها فکری به حال شرایط ما کنند، تا خدای نکرده اتفاقی رخ ندهد که هم تیم آسیب ببیند و هم مردم خراسان و هواداران که با نتایج خوب تیم نشاط بیشتری پیدا کردند، حسرت این روزها را بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =