گل‌بداغی: تمامی شعب کوثر، پذیرای علاقه‌مندان به استفاده از پدیده‌کارت هستند

مدیریت شعب موسسه اعتباری کوثر در خراسان رضوی و شمالی گفت: تمامی شعب موسسه اعتباری کوثر در سراسر کشور آماده ارائه پدیده کارت به هواداران هستند‌.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرحیم گل‌بداغی، مدیریت شعب موسسه اعتباری کوثر در خراسان رضوی و شمالی، در خصوص همکاری میان باشگاه پدیده و موسسه اعتبارری کوثر اظهار کرد: ورزش حرکتی اجتماعی است و جامعه را به سمت نشاط و شادابی می‌برد. هر مجموعه اقتصادی وظیفه دارد تا به شکلی از تیم‌های ورزشی حمایت کند، در همین راستا موسسه اعتباری کوثر از سال گذشته با انعقاد قراردادی با باشگاه پدیده همکاری خود را آغاز کرده‌است.

وی افزود: هواداران فوتبال خراسان و باشگاه پدیده می‌توانند با افتتاح حساب در موسسه اعتباری کوثر و اخذ پدیده‌‌کارت، از تیم محبوب خود حمایت کنند. در این فرایند، هوادار هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کند و تنها از سود تراکنش و گردش مالی هر کارت، درصدی را موسسه اعتباری کوثر به پدیده خراسان اختصاص خواهدداد.

گل‌بداغی تصریح کرد: این حرکتی نوین و جدید در فوتبال کشور و سیستم اسپانسرینگ است. امیدواریم با مشارکت گسترده هواداران پدیده در این طرح، شاهد حل بحران‌های مالی باشگاه پدیده باشیم تا این تیم خراسانی بتواند در صدر جدول لیگ برتر باقی بماند و دل مردم فوتبال‌دوست خراسان را شاد نماید.

وی با اشاره به اینکه تمامی شعب موسسه کوثر در سراسر کشور آماده ارائه پدیده‌کارت به هواداران هستند، افزود: تمامی شعب موسسه اعتباری کوثر در اقصی‌نقاط کشور پذیرای هواداران فوتبال خراسان و علاقه‌مندان به استفاده از پدیده‌کارت هستند تا این کارت را ارائه کنند. موسسه اعتباری کوثر دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است و به شبکه شتاب وصل است. دارندگان پدیده‌کارت می‌توانند تمامی فعالیت‌های بانکی خود را از طریق پدیده‌کارت انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − هفت =