دیدار امیدهای پدیده نیمه تمام ماند

از هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور در رده امیدها، تیم پدیده در حالی که از حریف خود پیش بود با تصمیم عجیب رقیبش، دیدار خود را نیمه تمام دید.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، در حالی که شاگردان رضا صاحبی با ارایه یک بازی برتر ۱-۰ از حریف خود نود ارومیه پیش بودند، به دلیل خارج شدن تیم حریف از زمین در اعتراض به داوری، اکنون در آستانه کسب پیروزی ۳-۰ قرار دارند. صاحبی سرمربی امیدهای پدیده دلایلی به غیر از داوری را عامل این تصمیم نماینده آذربایجان غربی دانسته و می گوید:
به نظر من بیشتر این تصمیم کادر فنی تیم نود ارومیه در خارج کردن تیم از زمین به دلایل فنی بود. آن ها می دانستند که درون زمین نمی توانند به هیچ عنوان حریف ما شده و به بازی برگردند. آن ها نه تنها بعد از گل اول نزدیک به هشت دقیقه بازی را متوقف کردند بلکه بعد از ۱۰نفره شدن نیز دیگر راه برگشت به بازی را غیر ممکن دیدند، تا این تصمیم را بگیرند.
صاحبی با وجود برتری واضح نسبت به حریف در بازی امروز معتقد است که همچنان بازیکنانش نیاز به بهبود شرایط مخصوصا از نظر بدنی داشته و تاکید می کند:
به خاطر مشکلات ابتدای فصل در دیر بسته شدن تیم و از دست رفتن چندین جلسه تمرین، مشکلات بدنی را می توان در چند بازیکن مشاهده کرد اما مطمئنا از جلسه فردای تمرین می توان روز به روز به شرایط آرمانی نزدیک تر شد.
لازم به ذکر است به دلیل احتمال بسیار بالای صادر شدن رای کمیته انضباطی مسابقات به نفع نماینده خراسات، امیدهای پدیده می توانند اولین سه امتیاز فصل را در جیب خود احساس کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 13 =