‌گل‌محمدی: مبادا زمانی کمک کنند که دیر شده‌باشد

به گزارش سایت رسمی باشگاه‌ فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر فولاد خوزستان و صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار کرد: بازی خوب و جانداری را از دو تیم دیدیم، مقداری تحت تاثیر حریف بودیم و تیم ما را تحت فشار قرار دادند. آنطور که باید و شاید نشد از فضاها استفاده کنیم. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بازی خودمان را توانستیم ارائه کنیم.

وی افزود: توپ را در نیمه دوم به خوبی توانستیم به گردش درآوریم و جریان بازی به شکلی شد که می‌خواستیم. پیروزی واقعا سخت بود، دو بار عقب افتادیم اما برگشتیم. به عقیده من پنالتی فولاد اشتباه بود. شاید زاویه‌اش در آن لحظه خوب نبود.

وی تصریح کرد: خوشبختانه بعد از پنالتی اشتباه فولاد، باز به بازی برگشتیم و بعد از گل تساوی، گل سوم را هم به ثمر رساندیم. بازیکنانم نشان دادند ذهن قوی و خوبی دارند. ۲ بار عقب افتادیم و جبران کردیم. گل چهارم را هم می‌شد به ثمر برسانیم. این ذهنیت است که برد و پیروزی را به همراه می‌آورد.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازی سنگینی را با برد به پایان رساندیم. از همه هوادارانی که امشب سنگ تمام گذاشتند ممنونم. باعث خوشحالی است که این همه هوادار به ورزشگاه می آیند و از تک‌تک آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

وی در خصوص داوری مسابقه گفت: اکبریان قضاوت خوبی داشت و به جز پنالتی اشتباه برای فولاد، در بقیه صحنه‌ها خوب کار کرد و به او خسته نباشید می‌گویم.

وی افزود: می‌ترسم روزی مشکلات حل شود اما کار از کار گذشته باشد. مسئولین الان باید پای کار بیایند، الان باید پول تزریق شود. وقتی که دیگر کار از کار گذشته و روحیه برتری طلبی نمانده‌باشد و پول بیاید دیگر فایده‌ای ندارد. الان وقتش است که حمایت شود. شاید ۲ ۳ هفته دیگر نشود که این روند را ادامه دهیم. حیف است چنین تیمی از هم بپاشد.

سرمربی پدیده در خصوص کارت‌های زرد و قرمز بازیکنانش تصریح کرد: هیجان بازی بالا بود، به اضافه اینکه پس از پنالتی اشتباهی که برای فولاد اعلام شد، فکر می‌کنم که ذهن بچه‌ها به هم ریخت و همین موضوع سبب شد تا کارت‌هایی بگیریم. امیدوارم جز سعید صادقی که امشب اخراج شد، محروم دیگری نداشته‌باشیم.

گل‌محمدی در خصوص بازی بعدی تیمش در برابر فولاد اظهار کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، بازی بعدی مقابل فولاد سخت‌تر و مهمتر از این بازی است.

سرمربی پدیده در خصوص عدم دعوت از بازیکنان پدیده به تیم ملی گفت: خوشحالم که کسی دعوت نشد، بازیکن نباید فکر کند چون چند بازی خوب بوده به تیم ملی می‌رسد. بازیکن باید آنقدر به صورت مستمر خوب و قوی باشد که به تیم ملی دعوت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهارده =