مرادمند: تراکتور پرقدرت است اما باید برنده باشیم

مدافع تیم فوتبال پدیده گفت: باید در مصاف با تراکتورسازی محکم و ثابت‌قدم باشیم و برای پیروزی به میدان برویم.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدحسین مرادمند در خصوص شرایط تیم پدیده در آستانه دیدار با تراکتورسازی در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: از نظر فنی شرایط خیلی خوبی داریم و در لیگ توانسته‌ایم از ۶ بازی نخست خود در ۵ مصاف با پیروزی از زمین خارج شویم که یک رکورد خاص در تاریخ لیگ برتر است.در جام حذفی هم توانستیم دست به کار بزرگی بزنیم و ذوب را حذف کنیم.

 

 

وی افزود: شرایط خوبی داریم و باید بای حفظ جایگاه خود در جدول، محکم و ثابت قدم باشیم و حق اشتباه نداریم. تراکتورسازی تیمی مملو از مهره است و به هیچ‌وجه در مصاف با این تیم کار ساده‌ای نداریم.

 

مدافع اصفهانی پدیده تصریح کرد: در هر نقطه‌ای که بلغزید همه چیز را از دست می‌دهید، باید خوب و سنجیده عمل کنیم و با اجرای تاکتیک‌های مورد نظر کادرفنی با دست پر از زمین خارج شویم.

 

وی افزود: تمام تلاش‌مان را در کل مجموعه باشگاه انجام داده‌ایم تا هواداران فوتبال‌دوست خراسانی را خوشحال کنیم، فکر می‌کنم کسی از پدیده توقعی هم نداشت که دست به چنین کاری بزند و اینگونه رقبا را از پیش رو بردارد اما حالا که به این نقطه رسیده‌ایم، برای حفظش نیاز به حمایت داریم. امیدوارم اتفاقات خوبی برای پدیده رقم بخورد.

 

مرادمند با اشاره به لزوم حضور هواداران تاکید کرد: بدون شک به هواداران نیاز مبرمی داریم. بازی سختی داریم اما اگر یار دوازدهم را در کنار خود داشته‌باشیم شک ندارم که می‌توانیم موفق باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 3 =