قاسمی‌نژاد: پدیده امروز نیاز به حمایت دارد/ تراکتور حریفی قابل احترام است 

بازیکن تیم پدیده خراسان گفت: تراکتورسازی تیمی قابل احترام و خطرناک است ولی با حضور هواداران برای برد به میدان می‌رویم.

 

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، امین قاسمی‌نژاد که در لیگ هجدهم موفق شده گل‌های حساس و سرنوشت‌سازی برای پدیده به ثمر برساند، در خصوص دیدار آتی این تیم در برابر تراکتورسازی تبریز اظهار کرد: بازی بسیار سختی را در برابر حریف پرمهره تبریزی باید برگزار کنیم. امیدوارم بتوانیم از پس این حریف برآییم و با حضور هواداران پدیده و فوتبال خراسان موفق باشیم.

 

قاسمی‌نژاد در خصوص تغییرات به وجودآمده روی نیمکت تراکتورسازی تصریح کرد: نباید به این مسائل فکر کنیم. تراکتورسازی یک تیم خوب و پرمهره است و اتفاقا فکر می‌کنم با تغییر و تحولی که در این تیم ایجاد شده، آنها از انگیزه بالاتری برای اثبات توانایی خود نسبت به گذشته برخوردارند.

 

بازیکن مازنی تیم پدیده خراسان خاطرنشان کرد: با حضور یک کادرفنی خوب آرامشی بی‌نظیر به تیم پدیده تزریق شد و توانستیم با دانش کادرفنی و البته همدلی و اتحاد به نتایجی عالی تا به اینجای کار دست یابیم. حیف است که از این تیم حمایت نشود و به سراشیبی سقوط برسیم. امروز که در صدر جدول قرار داریم وقتش است که از تیم پدیده حمایت شود.

 

قاسمی‌نژاد که تاکنون چند گل حساس و سرنوشت‌ساز برای پدیده در لیگ هجدهم به ثمر رسانده، تصریح کرد: ۵ برد متوالی در لیگ برتر و حذف ذوب‌آهن پرآوازه از جام حذفی شوخی نیست. قول‌های زیادی دادند و همچنان منتظریم تا شاید قبل از بازی با تراکتور اتفاقی بیافتد. تاکنون فقط ۱۵ درصد از قراردادمان را گرفته ایم و مبالغی هم از سال گذشته طلبکاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =