قاسمی‌نژاد: فصلی رویایی را برای هواداران می‌سازیم

بازیکن تیم پدیده خراسان گفت: از آمادگی خوبی برخورداریم و با همدلی فصلی رویایی برای هواداران می‌سازیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، امین قاسمی‌نژاد در خصوص پیروزی تیمش مقابل پیکان در هفته پنجم لیگ برتر اظهار کرد: در ابتدا جا دارد تشکر ویژه‌ای از هواداران پدیده داشته باشم که در ورزشگاه حضور پیدا کردند و به بازیکنان انگیزه دادند و توانستیم این بازی را با پیروزی به پایان برسانیم.

وی ادامه داد: بازی خوب و منطقی را به نمایش گذاشتیم، ولی متاسفانه کیفیت بد چمن ورزشگاه بر روی بازیکنان تاثیر زیادی گذاشته بود، ولی خوشحال هستم که در پایان سه امتیاز حساس بازی را کسب کردیم.

بازیکن تیم فوتبال پدیده عنوان کرد: موقعیت‌های زیادی بر روی دروازه تیم پیکان ایجاد کردیم و می‌توانستیم بازی را با اختلاف گل بیشتری به پایان برسانیم.

قاسمی‌نژاد در خصوص گلزنی‌اش در این بازی عنوان کرد: بعد از گلی که خوردیم، به خوبی توانستیم به بازی برگردیم و در موقعیت تک به تک توانستم برای تیم خود گلزنی کنم و سه امتیاز حساس را برای تیم به ارمغان آورم.

وی در خصوص ادامه موفقیت این تیم در ادامه لیگ بیان کرد: برای موفقیت باید مسئولین از این تیم حمایت داشته باشند، نمی‌توانم در خصوص انتهای لیگ صحبت کنم ولی هفته به هفته پیش خواهیم رفت و از هواداران پدیده در خواست می‌کنم که همانند این بازی تا پایان لیگ از تیم خود حمایت کنند. تلاش می‌کنیم تا با همدلی فصلی رویایی برای هواداران رقم بزنیم.

وی اظهار کرد: بازی با ذوب را در انتهای هفته در پیش داریم که سختی‌های خاص خود را دارد، باید هوشیار باشیم و با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =