تقدیر باشگاه پدیده خراسان از حمایت تحسین برانگیز هواداران مشهدی

باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان پس از پیروزی مقابل پیکان و تثبیت صدرنشینی در لیگ برتر با صدور اطلاعیه‌ای، از کادر فنی، بازیکنان و هواداران تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، در این اطلاعیه آمده است: وظیفه خود می‌دانیم از کادر فنی به جهت تدبیر و درایت و از بازیکنان تیم به سبب تلاش غیرتمندانه‌ای که به کار بستند تا با کسب چهارمین پیروزی دل هوادران را شاد کنند و باعث سربلندی تنها نماینده فوتبال خراسان شوند تقدیر و تشکر کنیم.

 

تیم پدیده تا به اینجای لیگ برتر، نشان داده است که نماینده شایسته‌ای برای فوتبال خراسان بوده است و نشان داد چه بازیکنان شایسته و توانمندی را در اختیار دارد.

هواداران تیم پدیده و مردم مشهد هم شاهد یکی از بهترین و شایسته‌ترین بازی‌های تیم خود بودند و با صبوری، تعصب و حمایتی که به خرج دادند در بوجود آمدن این شرایط نقش بسزایی را ایفا کردند.

 

بر همین اساس جا دارد تقدیر و تشکر ویژه‌ای از هواداران داشته باشیم که حضور پرشوری در ورزشگاه امام رضا(ع) داشتند. آنها با شعارهای یک پارچه و حمایت همه جانبه خود باعث دلگرمی و پشتگرمی تیم شدند.

یار دوازدهم پدیده با حمایت از تیم محبوب خود و تشویق ۹۰ دقیقه‌ای که داشتند روحیه و توان را به بازیکنان تیمشان تقدیم کردند و در نهایت با شعار یا امام رضا(ع) و در ایام دهه ولایت، جشنی شیرین را در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برپا کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − پانزده =