گل‌محمدی: این برد، عیدی ما به هواداران بود/ بازیکنانم را ستایش می‌کنم

سرمربی تیم پدیده گفت: این برد شیرین را به هواداران خوب مشهدی تقدیم می‌کنم که پای تیم خود ایستادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی تیمش در برابر پیکان و بازگشت تیم پدیده به صدرجدول اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم، گلی هم که زدیم احساس می‌کنم سالم بود ولی در نیمه اول از دقیقه ۱۰ به بعد خوب نبودیم‌

وی افزود: اجازه دادیم حریف صاحب فضا شود و این کار را برای ما سخت کرد. در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و حتی می‌شد با ۴ گل بازی را تمام کنیم. این بازی باید با اختلاف بیشتری تمام می‌شد اما استفاده نکردیم. هرچه رو به جلو رفتیم استرس ما بیشتر شد.

وی تصریح کرد: هرچقدر موقعیت خراب کنید، باعث می‌شود که تیم حریف رو به جلو بیاید و حتی به گل هم برسد. پس از گل پیکان اما فکر می‌کنم بازیکنانم شخصیت واقعی تیم پدیده را نشان دادند. بعد از اخراجم گل بدی خوردیم و جمع کردن تیم کار سختی بود اما بازیکنانم کاری کارستان کردند.

گل‌محمدی تصریح کرد: باید از هواداران تشکر کنم که جانانه تیم را تشویق کردند. روحیه زیادی به تیم تزریق کردند و احساس می‌کنم پشتیبانی خوبی از ما می‌شود. از تک تک آنها ممنونم و امیدوارم این روند ادامه یابد. با توجه به وجود مشکلات مالی از بچه‌ها باید تشکر کنم که علیرغم مشکلات در صدر جدول باشند. تیمم شخصیت بزرگی دارد و همچنان این اعتماد را به مسوولین باشگاه داریم که این مشکلات حل شود.

سرمربی پدیده در خصوص نقطه قوت تیمش گفت: در کل بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم، به مجید جلالی و تیم خوبش هم تبریک می‌گویم. موفقیت انتصابی نیست و باید برای داشتنش بجنگید. تیمم شخصیت والایی دارد و تلاش می‌کند.

گل‌محمدی در خصوص اخراجش گفت: قبل از اخراجم ۲ صحنه مشکوک به هند داشتیم، اما داور توجهی نکرد. این اتفاقات باعث شد جریان بازی به نفع حریف شود، من عصبانی شدم که چرا اصلا دقتی روی این صحنه‌ها ندارد. شوت به آب‌معدنی باعث شد اخراج شوم و اعتراضی روی آن ندارم‌ اما فشار بازی به شدت زیاد بود. در هر صورت از اکرمی هم تشکر می‌کنم، در مجموع راضی‌کننده بود و خوب سوت زد. به خاطر این حرکتی هم که انجام دادم، عذرخواهی می‌کنم.

سرمربی پدیده در رابطه با حضور شهردار و رییس شورای شهر مشهد در ورزشگاه امام رضا(ع) و در رختکن پدیده گفت: شهرداری و شورای شهر هفته اول لیگ به ما کمک زیادی کردند و آنجایی که لازم داشتیم کمک لازم را به ما کردند. در شرایطی قرار داشتیم که اگر کمک نمی‌شد کارت بازی بازیکنانم صادر نمی‌شد. از حضورشان تشکر می‌کنیم‌ ،امشب هم بعد از بازی شهرداری و شورای شهر مشهد به همراه فرماندار به رختکن آمدند و قول پاداش دادند.

وی افزود: در این بین مجموعه دادستانی مشهد هم تا اینجا به ما خیلی کمک کرده است و باید از آنها نیز تشکر کنم.

گل محمدی ادامه داد: با همه این شرایط باید بگویم که ما مشکلات زیادی داریم و مدیران باشگاه نیز تلاش می کنند تا آنها را حل کنند. اما من فکر می کنم مشکلات ما باید به طریق دیگری حل شود و یک نفر یا ارگان به صورت کلی تیم را در اختیار بگیرد و انشااله در هفته آینده اتفاقات خوبی بیافتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =