الهامی: بازی سختی مقابل پیکان داریم/امیدوارم هواداران مشهدی تنهایمان نگذارند

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت اما تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، ساکت الهامی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیم پدیده در برابر پیکان اظهار کرد: ابتدا باید روز پزشک و دهه ولایت را تبریک بگویم. بازی سختی با پیکان داریم، پیکان تیمی باکیفیت و قابل احترام است و برای فوتبالش برنامه دارد.

 

 

وی افزود: یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در طول فصل در مشهد همین بازی با پیکان است. بازیکنان خوبی داریم و همه تلاش ما این است که مردم مشهد را خوشحال کنند. امیدوارم فردا هواداران ما را تنها نگذارند، فردا بازی سختی داریم اما تلاش می کنیم بهترین نتیجه را در زمین به دست آوریم.

 

الهامی تاکید کرد: هر روز بهتر از روز قبل شدیم. برای صدرنشینی نمی‌توان صحبت خاصی کرد چون هیچ تیمی در ۴ ،۵ هفته جایگاهش قطعی و مشخص نیست. آنچه مشخص است این است که بازیکنان پدیده تماما در حال تلاش و سرشار از انگیزه‌اند. بچه های ما به دنبال بهترین استخراج از بازی فردا هستند، هرچند تیم حریف تیمی بسیار خوب است.

 

وی افزود: مرادمند هم به تمرینات گروهی اضافه شده و اگر شرایط مهیا باشد از وی استفاده خواهیم‌کرد. تمام تیم پدیده آماده هستند و سه بازیکن ما در تیم ملی امید تنها غایبان ما هستند و مصدومی نداریم.

 

مربی پدیده در خصوص آنالیز و شناخت پیکان گفت: جلالی یک مربی بسیار باهوش و باتجربه است. دو بازی بیرون از خانه مقابل استقلال و سپاهان حتی یک گل هم دریافت نکرده‌اند‌. باید خیلی به هوش باشیم.

 

وی در خصوص جونیور بازیکن برزیلی پدیده هم گفت: جونیور در شرایط خوبی به سرمی‌برد. اگر ITC او صادر شود قطعا در صورت صلاحدید کادرفنی از وی استفاده می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =