آغاز بلیت فروشی دیدار پدیده-پیکان از امروز

مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده خراسان گفت: بلیت فروشی الکترونیکی دیدار تیم های پدیده خراسان و پیکان آغاز شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، جواد طاری بخش در خصوص نحوه تهیه بلیت دیدار پدیده و پیکان در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر که روز جمعه، دوم شهریورماه و از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می‌شود، اظهار کرد: با هماهنگی هیات فوتبال خراسان رضوی و با توجه به استقبال هواداران فوتبال خراسان از خرید بلیت الکترونیکی، تهیه بلیت بازی پدیده و پیکان از طریق به صورت اینترنتی ، از امروز دوشنبه ۲۹ مردادماه آغاز می‌شود.

وی افزود: بر این اساس علاقه‌مندان به تماشای این دیدار ، می‌توانند برای تهیه بلیت الکترونیکی به سایت www.qrticket.ir مراجعه نمایند و بلیت خود را خریداری نمایند.

سخنگو و مدیررسانه‌ای باشگاه پدیده خراسان تصریح کرد: با توجه به هماهنگی انجام‌شده با هیات فوتبال خراسان رضوی و موافقت مدیران باشگاه پدیده خراسان و به منظور ارائه خدمات بیشتر به هواداران، بلیت این دیدار به قیمت ۸ هزار تومان عرضه خواهدشد.
طاری بخش افزود: همچنین در راستای ارایه تسهیلات بیشتر، هوادارانی که بلیت ۵ مسابقه پدیده را به صورت یکجا تهیه نمایند، می توانند به جای پرداخت ۵۰ هزارتومان با اریه تخفیف ویژه فقط با ۳۷ هزار تومان بلیت بازیها را خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 9 =