به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمد آقاجانپور بازیکن ملی‌پوش تیم پدیده خراسان که این روزها با لباس مقدس تیم ملی کشورمان در رقابت‎‌های آسیایی جاکارتا حضور دارد، در خصوص عملکرد تیم ملی در دو بازی نخست خود اظهار کرد: بازی‌های آسیایی جو خاص خودش را دارد. شاکله تیم عربستان همان تیمی بود که با آن در رقابت‌های جام جهانی هم شرکت کرده‌بودند، همان تیم زیر ۱۹ سال که به زیر ۲۱ سال رسیده‌بودند، به اضافه چند بازیکن زیر ۲۳ سال ترکیب عربستان را تشکیل می‌داد.

 

وی افزود: در بازی‌های آسیایی بحرین با این تیم بازی کرده‌بودیم. همانطور که آنالیز کرده‌بودیم تیم خیلی خوبی داشتند. هدف ما در ابتدا گل نخوردن بود که خوشبختانه به این مهم دست یافتیم. همچنین امتیاز گرفتیم و آماده رقابت با کره شمالی شدیم. خوشبختانه کره شمالی را با سه گل در گام دوم شکست دادیم و تا حدی صعودمان را قطعی کردیم.

 

مدافع تیم ملی امید کشورمان گفت: امیدوارم کادرفنی از عملکردم راضی باشند، مدافع هستم و فکر می‌کنم اینکه در ۱۸۰ دقیقه گذشته کلین‌شیت کرده‌ایم یعنی در فاز دفاعی عملکرد مناسبی داشته‌ایم. هدف ما در این رقابت‌ها رسیدن به جمع ۴ تیم برتر آسیاست. به عنوان یک مدعی از گروه خود صعود می‌کنیم و بازی آخرمان با میانمار است.

 

وی افزود: سرگروه یا دوم شدن در این مرحله اهمیت زیادی ندارد. مهم این است که پله پله پیش برویم و در مراحل حذفی نیز موفق باشیم. تیم‌های کره جنوبی، ژاپن، ازبکستان، اندونزی، عربستان و … همگی تیم‌های قدرتمندی هستند و رقبای اصلی ما محسوب می‌شوند. ضمن اینکه تنها تیم زیر ۲۱ سال این تورنمنت هستیم.

 

آقاجانپور در خصوص دیدار فردای تیم ملی در برابر میانمار گفت: احتمال دارد که کرانچار به بازیکنانی که تاکنون کمتر بازی کرده‌اند میدان بدهد تا بدن بازیکنان به شرایط نرمال برگردد. به هر حال ما تابع دستورات کادرفنی هستیم و امیدواریم به بهترین شکل ممکن دل مردم ایران را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =