پدیده با پیروزی مقابل سپیدرود به صدرجدول رسید. شاگردان یحیی گل‌محمدی با کسب سومین پیروزی متوالی در چهارمین هفته لیگ برتر کاری کارستان کردند و به صدر جدول رسیدند.

در اینکه رتبه‌ تیم‌ها در این هفته‌ها دستخوش تغییرات گسترده می‌شود شکی نیست اما نکته مهم در خصوص یحیی گل‌محمدی و باشگاه پدیده این است که آنها توانسته‌اند فعل خواستن را صرف کنند. آنها توانسته‌اند برد و میل به آن را معنا کنند.

اینکه تیمت در گرمای خرماپزان اهواز تا دقیقه ۹۲ یک بر صفر از همتایش عقب باشد، ولی بازیکنانت تشنه موفقیت و در نهایت آنقدر به آب و آتش بزنند که به آنچه استحقاقش را دارند، دست یابند.

اینکه در مشهد باشی، در آستانه شروع لیگ و ناگهان قبل از جدال با مدافع عنوان قهرمانی لیگ بفهمی نصف یارانت را در اختیار نداری اما با همان داشته‌ها هم جنگی پایاپای رقم بزنی.

اینکه در جدالی خانگی در کنار هوادارانت از دقیقه ۱ تا ۹۰ بر طبل حمله بکوبی، موقعیت بسازی اما به گل نرسی. خسته باشی اما طاقت ایستادن نداشته‌باشی. نایستی و در نهایت باز در لحظه آخر کار را تمام کنی.

امشب زیباترین شب برای پدیدهِ یحیی نبود، اما قطعا یکی از شب‌های پرخاطره برای فوتبال خراسان، باشگاه پدیده و البته یحیی گل‌محمدی خواهدبود. آنها به فوتبال ایران می‌خواهند ثابت کنند، یک تیم وقتی همدل، همراه و هم‌قسم باشد، هیچ حریفی توان ایستادن در برابرشان را نداشته‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 19 =