گل‌محمدی: مقابل نفت آبادان برای برد به میدان می‌رویم

سرمربی پدیده گفت: در برابر نفت آبادان بازی سختی داریم اما برای برد در این دیدار خانگی به میدان می‌رویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی، سرمربی پدیده در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: ابتدا باید روز خبرنگار را به تمام خبرنگاران این سرزمین تبریک بگویم. برای تمامی این زحمتکشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. ما بازی حساسی را فردا پیش رو داریم، گرفتن سه امتیاز اولویت و هدف ماست. شرایط خوبی داریم و در دو بازی گذشته نمایش خوبی داشتیم. از نظر فنی بازی به بازی بهتر می‌شویم، البته کمبودهایی داریم که ریشه در مشکلات مالی دارد. مشکلات حل نشده اما مسئولان باشگاه در تلاشند تا مشکلات را حل کنند. باید از آنها تشکر کنم.

او افزود: در تیم پدیده تفکرات حرفه‌ای است اما اینکه تفکر برخی این است که صرفا یک تیم از استان خراسان داشته‌باشیم کافی نیست. باید خواسته‌ها و آرزوهای بیشتری داشته باشیم. باید برای حضور در آسیا برنامه‌ریزی کنیم. منظور صحبت‌های من مسئولان هیات فوتبال، مسئولان شهر مشهد و استان است. باید همه در کنار هم فکر و برنامه‌ریزی برای موفقیت بزرگ‌تر داشته‌باشیم. با توجه به اینکه چند بازیکن را در اختیار نداریم کار سخت است اما باید ببریم.

سرمربی پدیده در باره غایبان تیمش در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان گفت: سه بازیکن ما در اردوی تیم ملی امید هستند. قنبری به علت اخراج در بازی قبل نمی‌تواند بازی کند. همچنین مرادمند همچنان مصدوم است.

گل‌محمدی ادامه داد: در بازی مقابل صنعت نفت باید ضد حملات این تیم را مهار کنیم. نباید مقابل این تیم غافلگیر شویم. با هوش و دقت زیاد می‌توانیم موفق باشیم.

سرمربی پدیده درباره آمادگی بدنی بازیکنانش توضیح داد: خوشبختانه در بازی قبل موفق شدیم تا آخرین لحظه بجنگیم و با زحمت بازیکنانم توانستیم مزد خود را بگیریم. با این حال کارمان برای فردا فرق می‌کند و تیم حریف در یک مصاف خارج از خانه وارد زمین می‌شود. طبیعی است اگر تدافعی‌تر از قبل به میدان بیاید.

یحیی گل‌محمدی در ادامه در رابطه با لزوم حضور هواداران پدیده در ورزشگاه گفت: منتظریم تا خاطره تلخ بازی قبل را پاک کنیم‌. چشم به راه استادیومی پر تر از قبل به سود پدیده روی سکوها هستیم. از مسئولان توقع دارم زمینه را برای رقم خوردن رویاهای بزرگ‌تر فراهم کنند. اینکه بخشی از مجموعه‌ای به شکلی فکر کند و بخشی به شکلی دیگر، قطعا به سرانجام خوبی نمی‌رسد. باید تفکرات به شکلی باشد که به هدف مشترک دست یابیم و در نهایت به موفقیت برسیم.

او در پایان در خصوص آخرین وضعیت جلالی بیان کرد: هنوز مشخص نیست دقیقا چه اتفاقی قرار است بیافتد اما با یک گلر جدید نیز صحبت‌هایی شده و سر تمرین نیز حضور یافته‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 12 =