گل‌محمدی: تا لحظه آخر جنگیدیم

سرمربی پدیده گفت: از کسب پیروزی در آخرین دقایق مسابقه خوشحالم و واقعیت این است که پیروزی، کمترین کار برای نماینده شرق کشور بود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی شیرین تیمش در برابر استقلال خوزستان گفت: در نیمه نخست شرایط خوبی نداشتیم اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بازیکنانم اعتماد به نفس بیشتری پیدا کردند و توانستیم راحت تر به هم پاس بدهیم و موقعیت‌های خوبی به خصوص در ضربات ایستگاهی داشتیم.

وی با اشاره به ۱۰ نفره شدن تیمش از اواخر نیمه اول گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با وجود ۱۰ نفره بودن فشار زیادی را تحمل کردند و تا لحظات آخر جنگیدند و درس بزرگی به تمام ما دادند. از کسب ۳ امتیاز در دقایق پایانی خیلی خوشحالیم.

سرمربی پدیده در خصوص حمایت شهرداری از تیم پدیده گفت: از مهندس تقی‌زاده خامسی که کمک کرد مشکل صدور کارت بازی بازیکنانمان حل شود تشکر می‌کنم. از مسئولین باشگاه باید قدردانی ویژه‌ای کنم، به هر حال شرایطی داشتیم که اگر شهرداری پای کار نمی‌آمد قطعا نمی‌توانستیم از بازیکنان جدیدمان استفاده کنیم.

وی افزود: پدیده تنها نماینده فوتبال شرق کشور است و از اینکه شهرداری کلانشهری مثل مشهد به فکر حمایت از این تیم افتاده خوشحالم و امیدوارم سایر مسئولین در مشهد نیز به فکر تیم فوتبال پدیده باشند.

گل‌محمدی تصریح کرد: باید از تمام بازیکنانم، به ویژه بازیکنان ذخیره‌ای که به عنوان یار جانشین وارد میدان شدند، تشکر کنم. همگی عالی کار کردند و برای یک هدف جنگیدند. اخراج قنبری هم اتفاقی در فوتبال بود که برای یک بازیکن جوان امری طبیعی است و گاهی پیش می‌آید. قطعا باید سعی کنیم جلوی بروز چنین مواردی را بگیریم و این اتفاقات را در ۲۸ هفته آتی به حداقل برسانیم.

گل محمدی در پایان در خصوص اعتراضات پیاپی نیمکت نشینان دو تیم به قضاوت داور این جدال گفت:‌ داوری در مجموع خوب بود اعتراضاتی هر دو تیم داشتند که در فوتبال طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 15 =