گل محمدی : از انگیزه بالایی برخودار هستیم/ به آینده پدیده امیدوار هستم

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت : امیدوار هستیم در بازی با استقلال خوزستان بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان،یحیی گل محمدی درباره دومین بازی تیمش در لیگ هجدهم اظهار کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمامی بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار هستند.
وی ادامه داد: در بازی اول لیگ مقابل پرسپولیس واقعا شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم. اتفاقاتی در آن بازی افتاد که من تا بحال در فوتبال تجربه نکرده بودم و با همه مشکلات بازی خوبی انجام دادیم و اصلا مستحق باخت نبودیم و فرصتهای زیادی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: برای بازی مقابل استقلال خوزستان نیز شرایطمان تقریبا همینطور است. هر چند که شهرداری مشهد به ما کمک کرد و توانستیم بدهی کمیته تعیین وضعیت را پرداخت کنیم ، اما با این حال هنوز هم تیم ما کامل نیست.
گل محمدی اظهار کرد: همین حالا ۳ بازیکن ما در اردوی تیم ملی امید هستند و نمی توانیم از آنها استفاده کنیم. یکی دو بازیکن تیم هم با مصدومیت روبرو هستند اما با همین شرایط بازهم امیدوار به کسب نتیجه در اهواز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: بازی هفته گذشته تیم استقلال خوزستان را دیدیم و آنالیز کردیم. تیم آنها هم بازیکنان جوانی دارد که با انگیزه هستند و تیم ماشین سازی را هم اذیت کردند.
وی ادامه داد: به آینده تیم فوتبال پدیده کاملا امیدوار هستم اما این می طلبد تا همه مسئولین شهر مشهد هم از ما حمایت کنند. چند بار با شخص شهردار مشهد صحبت کردم و می دانم که ایشان نگاه حمایتی دارند و به خاطر شهر مشهد و مردم این شهر قطعا کمک های خود را ادامه خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 17 =