ناصحی: تیم خوبی داریم، کاش حمایت شود

کاپیتان تیم پدیده گفت: شرایط‌مان از نظر فنی واقعا خوب است و این موضوع را در بازی با پرسپولیس هم ثابت کردیم اما نیاز به حمایت داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا ناصحی در خصوص شرایط فعلی تیم پدیده اظهار کرد: تیم پدیده از نظر فنی شرایط مطلوبی دارد و با همدلی و زیر نظر کادرفنی مجرب‌ این باشگاه تمرینات آماده‌سازی خیلی خوبی داشتیم. در بازی با پرسپولیس هم این موضوع را به نمایش گذاشتیم و ثابت کردیم اما واقعیت این است که پدیده همین امروز نیاز به حمایت دارد.

وی با اشاره به شرایط خاص باشگاه پدیده در آغاز لیگ هجدهم گفت: اینکه ناگهان قبل از بازی بفهمیم نمی‌توانیم از یارهای اصلی خود استفاده کنیم، اینکه اخبار ناخوشایندی در خصوص بدهی‌های باشگاه بشنویم و نگران باشیم که چه اتفاقی قرار است بیافتد، قطعا تمرکز تیم را بر هم می‌زند و راندمان‌مان را کاهش می‌دهد.

کاپیتان تیم پدیده تصریح کرد: اگر مسائل خارج از زمین حل شود، شک نکنید پدیده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. تیم ما همه چیزش تکمیل است و کیفیت خوبی دارد، اما مسائل حاشیه‌ای کمر تیم را می‌شکند. وطنخواه و سایر مدیران باشگاه پدیده نهایت تلاش خود را می‌کنند تا به سلامت از مشکلات عبور کنیم اما باید مسئولان شهری و استانی پای کار بیایند و از باشگاه پدیده حمایت کنند.

ناصحی در رابطه با حضور هواداران پرسپولیس در دیدار هفته نخست مقابل پدیده تاکید کرد: توقع داشتیم حمایت بهتری از پدیده صورت گیرد. در شرایط فعلی جز هوادار هیچ چیزی نداریم و چشم امید ما به آنهاست تا در این روزهای سخت حامی‌مان باشند. انصافا در مقابل مدافع عنوان قهرمانی سال‌های اخیر فوتبال ایران خوب کار کردیم و اگر کمی خوش‌شانس‌تر بودیم، شکست نمی‌خوردیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم از هفته‌های بعد و در بازی‌های خانگی بعدی شاهد حضور هواداران مشهدی در حمایت از تیم شهرشان باشیم. اگر پدیده نباشد قطعا دیگر خبری از استقلال و پرسپولیس در مشهد نخواهدبود. در هیچ کجای ایران چنین اتفاقی رقم نخورده و از هواداران توقع بیشتری داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 4 =