گل‌محمدی: شایسته شکست نبودیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر پرسپولیس در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: تمرکز خوبی در شروع بازی نداشتیم، زیرا ناگهان به ما اعلام کردند ۳ بازیکن اصلی تیمت را نمی‌توانی در اختیار داشته‌ باشی. بعد گفتند یک بازیکن اصلی و چند ذخیره را نداری.

او افزود: پنالتی که دادیم به خاطر نداشتن تمرکز بود. در کل درباره مسائل فنی از بازیکنانم راضی بودم و فکر می‌کنم شایسته باخت نبودیم. در هر صورت به پرسپولیس تبریک می‌گویم زیرا در نهایت این تیم بود که ۳ امتیاز را گرفت.

گل‌محمدی تصریح کرد: ناراحتی من از این است که بازیکنانم زحمت زیادی کشیدند اما به آن چه که شایسته بودند دست نیافتند. زحمات بازیکنانم به ثمر ننشست. با وجود مشکلاتی که بود و قبل از شروع بازی پیش آمد، توانستیم پابه پای حریف پیش برویم.

وی افزود: دروازه‌بان سوم ما روی نیمکت ۱۷ ساله بود و در واقع ما دروازه‌بان جایگزین نداشتیم. اگر کمی نیمکت تیمم قوی‌تر بود و تیم کاملی داشتم، می‌شد بازی را حتی ببریم اما در نهایت این اتفاق نیافتاد. امیدوارم در بازی‌های آتی مشکلات حل شود.

سرمربی پدیده در پاسخ به این که آیا نمی‌شد زودتر این مسائل حل شود؟ گفت: نمی‌دانم باشگاه باید در این خصوص بگوید.

گل‌محمدی درباره این که آیا با شناخت از پدیده وارد مجموعه شده یا نه؟ گفت: به نظر می‌رسد شما معتقدید پدیده تیم بی‌تشکیلاتی است که ضعیف‌تر از قبل هم شده و هرکسی این‌جا می‌آید از روی بی‌تیمی است، اما ابدا این‌طور نیست. این تیم در سال‌های اخیر مشکلات زیادی داشته اما این دلیل نمی‌شود که از بزرگی پدیده کم کنیم. شک نکنید در سال‌های آتی از نتایج بد دور خواهیم‌ شد. به پدیده و بازیکنانم اعتقاد کامل دارم. همه باید تلاش کنیم، از مجموعه باشگاه پدیده تا مسوولان شهری و استانی تا نماینده خوبی برای خراسان رضوی باشیم.

او درباره عملکرد داوری مسابقه گفت: به ایشان خسته‌ نباشید می‌گویم اما فکر می‌کنم در صحنه‌ای که علیپور بازیکن ما را زد باید مستقیما اخراج می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 5 =