گل‌محمدی: در مقابل پرسپولیس باید تمرکز داشته‌باشیم

سرمربی تیم پدیده گفت: بازیکنانم جوان هستند و غایبان زیادی داریم اما اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید تمرکز داشته‌باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس تهران اظهار کرد: خوشحالم که نخستین کنفرانس خبری را در مشهد و در روز تولد امام مهربانی‌ها برگزار می‌کنیم. در شب عزیزی باید بازی حساسی را برگزار کنیم. باید از مسئولین محترم شهری و استانی به خاطر برگزاری این رقابت در استادیوم امام رضا(ع) تشکر کنم.

وی افزود: راجع به مسائل فنی فعلا نمی‌شود زیاد صحبت کرد. شرایط سختی داریم به خاطر اینکه ۳ بازیکن پدیده در اردوی تیم ملی امید هستند. ۲ بازیکن مصدوم و ۲ بازیکن دیگر هم به خاطر مشکلاتی که در مدارکشان بود را در این بازی در اختیار نداریم.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: سربسته بگویم که مسئولین محترم شهر و استان باید توجه بیشتری به تنها نماینده استان در لیگ برتر داشته‌باشند. بازیکنانم با انگیزه بالایی تمرین می‌کنند و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی جدید پدیده گفت: هواداران هم انشالله فردا در کنار ما خواهندبود. بازی تماشاگرپسندی را در این ورزشگاه زیبا امیدوارم از هر دو تیم ببینیم.

وی خاطرنشان کرد: وطنخواه و سایر مسئولان باشگاه پدیده زحمات زیادی کشیدند که این تیم زنده بماند و امروز در لیگ برتر هجدهم هم حضور داشته‌باشد.

گل‌محمدی در خصوص روند یارگیری تیمش در نقل و انتقالات گفت: اکثرا بازیکنانی گرفتیم که جوان و آینده‌دار هستند. هرچه بیشتر روبه جلو برویم، بهتر خواهیم‌شد.

سرمربی پدیده در رابطه با شناختش از پرسپولیس گفت: تنها تیم بدون تغییر در این فصل پرسپولیس بود و تمام بازیکنانی که فردا در مقابل ما به میدان می‌روند، سال قبل هم کنار هم تمرین کرده اند. پرسپولیس این فصل هم مدعی قهرمانی خواهدبود. جلوی مدافع عنوان قهرمانی بازی داریم و عدم تغییر تا حدی در شروع کار پوئن مثبت برای این تیم تلقی می‌شود.

گل‌محمدی گفت: برخی از بازیکنانم در لیگ برتر کم‌تجربه هستند اما آنچه مهم است اینکه انگیزه داریم و خوب تمرین کرده‌ایم. امیدوارم تمرکزشان را حفظ کنند و بتوانند وظایفشان را به خوبی انجام دهند.

سرمربی جدید پدیده در خصوص تاکتیک تیمش در لیگ هجدهم گفت: باید اصول خود در حمله و دفاع را حفظ کنیم. بچه‌ها یاد گرفته‌اند که توپ را خیلی خوب انتقال دهند. در اکثر تیم‌های حاضر در جام جهانی هم دیدیم که توپ‌گیری خوب و ضدحملات سریع در دستور کار بسیاری از تیم‌ها قرار داشت.

وی با انتقاد از برنامه‌‌ریزی سازمان لیگ و تیم ملی امید گفت: لیگ چهارم شروع می‌شود و در همین بازه زمانی ۲ بازی تدارکاتی برای تیم ملی امید درنظر گرفته‌می‌شود. ۳ بازیکنم را به همین دلیل در اختیار ندارم و فکر می‌کنم اگر بازیکنان در لیگ به میدان بروند، محک بهتری بخورند. تیم‌هایی مثل ما که سه بازیکن امید دارند کارشان سخت‌تر می‌شود. برخی باشگاه‌ها حتی برای یک بازیکن هم همکاری نکردند، این تناقض‌ها و برخورد دوگانه کار را سخت می‌کند. ما هم می‌شد بازیکن ندهیم و دلمان قرص‌تر باشد. همه‌جور همکاری با رده‌های مختلف داشتیم و خواهیم‌داشت اما کاش جوری برنامه‌ریزی کنند که تیم‌ها لطمه نخورند.

مدیررسانه‌ای باشگاه پدیده:
کارت بازی بازیکنان پدیده در فاصله ۲۴ ساعت تا شروع لیگ صادر نشده‌است

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، جواد طاریبخش، مدیررسانه‌ای پدیده در ابتدای نشست اعلام کرد: با توجه به اینکه پرواز پرسپولیس امشب ساعت ۲۲ به سمت مشهد خواهدبود، برانکو به نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و پدیده نمی‌رسد.

وی در خصوص ساعت برگزاری بازی گفت: ما تابع سازمان لیگ هستیم، زیرا مسئول برگزاری مسابقه سازمان لیگ است. همچنان ساعتی که آنها اعلام کرده‌اند ۲۰:۴۵ است.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد بلیت‌های بازی فردا فروخته شده و بسیاری از شعبه‌های موسسه ملل دیگر بلیتی ندارند. فردا هم به هیچ‌وجه بلیت‌فروشی در ورزشگاه نخواهدبود.

طاری‌بخش تصریح کرد: هنوز کارت بازی بازیکنان ما صادر نشده‌است. متاسفانه رقمی در حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ میلیون تومان بنا به آرای کمیته وضعیت بدهکاریم و متاسفانه مشکلات باشگاه پدیده همچنان پابرجاست. انشالله در فاصله ۲۴ ساعت به آغاز بازی نگاهی از سوی مسئولان شهری و استانی به نماینده لیگ برتری خراسان رضوی بشود تا شاهد اتفاق عجیبی در بازی فردا نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =