صادقی: هواداران از هفته اول کنارمان باشند/ سرشار از انگیزه هستیم

بازیکن باسابقه تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: امیدوارم با توجه به برگزاری بازی‌های پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) هواداران از همین هفته اول کنارمان باشند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، اکبر صادقی در خصوص آغاز لیگ برتر هجدهم اظهار کرد: امیدوارم سال فوتبالی خوبی را در پیش داشته‌باشیم و بتوانیم به بهترین شکل ممکن از پس رقبا برآییم و به آنچه که در ذهن داریم دست یابیم.

وی در خصوص دیدار با پرسپولیس گفت: حریف ما در هفته نخست قهرمان دو دوره اخیر فوتبال ایران است و از سرمربی بهره می‌برد که همواره میل به پیروزی دارد.
صادقی در رابطه با محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات تصریح کرد: حتی نیمکت پرسپولیس هم کم از تیم نخستش ندارد. نباید به این مسائل فکر کنیم و باید تمام تمرکز خود را روی اجرای دستورات تاکتیکی مربیان پدیده بگذاریم. کار سختی مقابل پرسپولیس داریم اما چیزی از حریف کم نداریم و می‌توانیم از همین هفته نخست با موفقیت لیگ را آغاز کنیم.

بازیکن باسابقه پدیده در خصوص حضور یحیی گل‌محمدی در راس کادرفنی پدیده خاطرنشان کرد: دو سال با گل‌محمدی کار کرده‌ام و از این مربی باسابقه و موفق شناخت داشتم. در صبا و در ذوب زیر نظر گل‌محمدی کار کردم. امیدوارم بتوانیم با اجرای تفکرات تاکتیکی این سرمربی به بهترین نتایج ممکن دست یابیم.
وی افزود: تیم ما سرشار از انگیزه است و همه بازیکنان و اعضای تیم هم قسم شده ایم تا در ایام ولادت امام رضا و در ورزشگاه امام رضا بتوانیم دل هواداران مشهدی را شاد کنیم. امیدوارم هواداران مشهدی نیز از همین هفته اول کنارمان باشند و با تشویق های خود انگیزه ما را بالا ببرند.
وی در پایان خطاب به هواداران پدیده گفت: این فصل خوشبختانه بازی‌های پدیده تماما در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار می‌شود که از یک چمن خوب برخوردار است. امیدوارم بتوانیم به بهترین شکل ممکن از حضور هواداران بهره ببریم و در بازی‌های خانگی حس غربت نداشته‌باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + دو =