خلعتبری: به دنبال حضوری پرقدرت در لیگ هجدهم هستیم

بازیکن باتجربه تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: شرایطی خوب فنی را داریم و به دنبال حضور پرقدرت در لیگ برتر هجدهم هستیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا خلعتبری در خصوص تمرینات پدیده و اردوی این تیم در تهران اظهار کرد: چند روزی است که در تهران اردوی آماده سازی خود را آغاز کردیم. پیش از آن دو هفته در مشهد کار کردیم و حالا در اردوی تهران روی مسائل فنی مدنظر یحیی گل‌محمدی کار می‌کنیم.
وی افزود: در کنار کار فنی ، دوران بدنسازی را هم پشت سر می‌گذاریم و طبیعی است که در ابتدای فصل فشار هست. شرایط فنی تیم خوب است و انشالله با بازیکنانی که به تیم اضافه شده‌اند و در ادامه اضافه می‌شوند، در مجموع بتوانیم تیمی خوب و قابل احترام در لیگ برتر هجدهم باشیم و با قدرت در مسابقات شرکت خواهیم کرد.
خلعتبری تصریح کرد: حضور گل‌محمدی به عنوان یک مربی صاحب کارنامه شرایط بسیار خوبی را در تیم پدیده به وجود آورده است و با توجه به تجربه هایی که دارد قطعا می تواند وضعیت خوبی را برای تیم در لیگ برتر ایجاد کند. گل محمدی توانسته است رابطه دوستانه بسیار خوبی را در راستای ایجاد وحدت بیشتر تیم با بازیکنان داشته باشد. امیدوارم بتوانیم در نهایت فصل خیلی خوبی داشته‌باشیم و مردم فوتبال‌دوست خراسان را شاد کنیم.
بازیکن تیم پدیده خطاب به هواداران این باشگاه نیز گفت: امسال تنها نماینده شرق کشور در لیگ برتر هستیم. البته فصل گذشته هم هر بار در استادیوم امام رضا (ع) به میدان رفتیم، هواداران حمایت خوبی از ما به عمل آوردند، امسال هم امیدوارم حمایت فصل قبل تکرار شود. حالا که مشهد تنها یک نماینده دارد، امیدوارم هم حمایت مسئولین مشهد و استان را بیشتر داشته باشیم و هم حضور تماشاگران انگیزه و انرژی بیشتری به ما منتقل نماید.
خلعتبری ادامه داد: حیف مشهد و خراسان است که در لیگ برتر تیمی نداشته باشد. امیدوارم همه تلاش کنند تا در فصل جدید نیز علاوه بر حفظ سهمیه لیگ برتری، بتوانیم جایگاه خوبی را هم به دست آوریم. حق مردم مشهد این است که از نتایج تیمشان لذت ببرند و شاد شوند و این مهم در کنار تلاش بازیکنان وکادر فنی و مدیران باشگاه ،با حمایت مسئولین از تیم پدیده بیشتر محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 4 =