مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی:ورزشگاه امام رضا(ع) جایگاه ترویج ورزش است/ هیچ مشکلی در برگزاری بازیهای لیگ برتر نداریم

مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی گفت:
یکی از تکالیف تربیت بدنی آستان قدس رضوی حفظ و نگهداری از موقوفات ورزشی حضرت رضا (ع) است

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، دکتر علی اکبر هاشمی جواهری در دیدار با مدیران و سرمربی باشگاه پدیده خراسان و رییس هیات فوتبال خراسان رضوی اظهار کرد:آستان قدس رضوی با معیار قرار دادن تعالیم دین مبین اسلام در کنار توجه ویژه به امور معنوی و مسائل مذهبی ، به ورزش و تربیت بدنی به عنوان نیاز روز افزون در میان زائران و مجاوران مضجع منور امام مهربانی ها توجه ویژه ای داشته و بر این اساس امکانات ورزشی متعددی را در سطح شهر مشهد و برای استفاده عموم مردم ایجاد نموده است.
وی افزود:اصلی ترین سیاست و مهمترین دلیل ورود این آستان مقدس به حوزه ورزش ،ارتقاء- گسترش و تعمیق باورهای دینی ،تربیتی و فرهنگی به عنوان هویت بخشی فرهنگی به ورزش مورد نظر بوده که باید مورد توجه و مداقه همه ورزش دوستان و تماشاگران قرار گیرد.

هاشمی جواهری ادامه داد:ورزشگاه امام رضا (ع) که به گفته کارشناسان و مسئولین ورزشی-فرهنگی و حتی سیاسی به عنوان مدرنترین ورزشگاه کشور شناخته شده حاصل مدیریتی برخاسته از تعالیم اسلامی و برای ترویج ورزش و توجه به سلامتی و نشاط اجتماعی احداث و به بهره برداری رسیده است.
وی با اشاره به حضور یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پدیده و همچنین ادامه حضور این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: به عنوان یک شهروند مشهدی از حضور آقای گل محمدی و انتخاب خوب مدیران پدیده برای هدایت تیمشان خرسند هستم. آقای گل محمدی یکی از مربیان محجوب و با اخلاق و کاربلد فوتبال است و انشالله با تلاش و جذب بلزیکنان کار آمد می تواند روزهای خوبی را با پدیده رقم بزند.
مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی همچنین در خصوص برگزاری بازی های پدیده در ورزشگاه امام رضا (ع) گفت: این ورزشگاه متعلق به مردم است و باید از آن استفاده شود. آستان قدس رضوی نیز هیچ مشکلی در خصوص برگزاری بازیهای این تیم در این ورزشگاه ندارد و ما آمادگی خود را بارها اعلام کردیم و سال گذشته نیز بازی های مختلفی را در این ورزشگاه برگزار کردیم.
دکتر هاشمی جواهری افزود: امیدوارم همه مسئولین برای برگزاری بازیها همکاری نمایند. انصافا هیات فوتبال خراسان رضوی و شخص دکتر برادران در این زمینه سنگ تمام گذاشته است و اگر همه کارها با برنامه ریزی پیش برود قطعا مشکلی در میزبانی ورزشگاه امام رضا(ع) پیش نخواهد آمد و مردم نیز خوشحال خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 1 =