رییس هیات فوتبال خراسان رضوی:ورزشگاه امام رضا(ع) ظرفیت ویژه ای دارد/ مردم از برگزاری لیگ برتر در این ورزشگاه خوشحال هستند

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: ورزشگاه امام رضا(ع) ظرفیت ویژه ای در انتقال پیام های فرهنگی از طریق فوتبال دارد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، مهدی برادران در جلسه هماهنگی مدیران باشگاه پدیده با مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی در خصوص برگزاری بازیهای لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع) اظهار کرد: باید از مسئولین آستان قدس رضوی که با ساخت ورزشگاه امام رضا(ع) ظرفیت فرهنگی و ورزشی ویژه ای را در مشهد ایجاد کردند تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود: شخص آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی همواره نشان داده اند که به مقوله ورزش و انتقال پیام های فرهنگی از این طریق نگاه ویژه ای داشته اند و ورزشگاه امام رضا(ع) ظرفیت ویژه ای در انتقال پیام های فرهنگی از طریق فوتبال دارد.

برادران با بیان اینکه هیئت فوتبال، آستان قدس رضوی، باشگاه‌ پدیده و هواداران از برگزاری مسابقات در ورزشگاه امام رضا(ع) استقبال می‌کنند، و همواره خواستار برگزاری مسابقات در آن ورزشگاه بوده‌اند اضافه کرد: ورزشگاه امام رضا (ع) سال گذشته با میزبای بازیهای مختلف امتحان خود را بخوبی پشت سر گذاشت و مردم مشهد نیز به بهترین شکل از این موضوع استقبال کردند و از برگزاری بازیها در این ورزشگاه خوشحال هستند.
وی افزود: هواداران فوتبال در مشهد و خراسان بهترین و با اخلاق ترین تماشاگران به شمار می آیند و حق آنها استفاده از این ورزشگاه است.
برادران اظهار کرد: دکتر هاشمی جواهری مدیرعامل تربیت بدنی آستان قدس رضوی همواره از برگزاری مسابقات فوتبال در این ورزشگاه حمایت کردند و با توجه به اینکه امسال باشگاه پدیده نیز ورزشگاه امام رضا (ع) را به عنوان محل برگزاری بازیهایش انتخاب کرده است فکر می کنم اتفاقات خوبی برای این تیم و فوتبال مشهد رخ بدهد.
رییس هیات فوتبال خراسان رضوی افزود: با موافقت آستان قدس رضوی مشکلی برای برگزاری بازیهای لیگ برتر در این ورزشگاه نیست و در روزهای آتی نیز جلساتی را با دوستانمان در فرمانداری مشهد و نیروی انتظامی برای شروع آبرومندانه رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =