برنامه کامل قرعه‌کشی لیگ هجدهم

برنامه کامل قرعه‌کشی لیگ هجدهم

افتتاحیه لیگ برتر هجدهم با بازی پدیده و پرسپولیس در مشهد

 

مراسم قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد و طبق برنامه پدیده در هفته اول به مصاف پرسپولیسمی رود .

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران پنجشنبه شب در سالن همایش‌های رازی تهران آغاز شد.

بر اساس این برنامه تیم فوتبال پدیده در هفته اول رقابتهای لیگ برتر در مشهد به مصاف تیم پرسپولیس خواهد رفت. هجدهمین دوره لیگ برتر فوتبال قرار است ۴ مرداد ماه سال ۹۷ آغاز شود.

برنامه کامل هجدهمین دوره لیگ برتر به شرح زیر است:

(اسامی تیم های میزبان در ابتدا آمده است)

 

* هفته اول:

 

پدیده خراسان- پرسپولیس(افتتاحیه)

سایپا تهران- سپیدرود رشت

گسترش فولاد تبریز- استقلال خوزستان

نساجی مازندران- ذوب‌آهن اصفهان

نفت مسجدسلیمان- تراکتورسازی تبریز

استقلال تهران- پیکان تهران

فولاد خوزستان- پارس جنوبی جم

سپاهان اصفهان- صنعت نفت آبادان

 

* هفته دوم:

 

سپیدرود- سپاهان

صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد

ذوب‌آهن- استقلال تهران

استقلال خوزستان- پدیده

پیکان- سایپا

پارس جنوبی- نفت مسجدسلیمان

تراکتورسازی- نساجی مازندران

پرسپولیس- فولاد خوزستان

 

* هفته سوم:

 

گسترش فولاد- سپیدرود

سایپا- ذوب‌آهن

پدیده- صنعت نفت

نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان

استقلال تهران- تراکتورسازی

استقلال خوزستان- پرسپولیس

نساجی مازندران- پارس جنوبی جم

سپاهان- پیکان

 

* هفته چهارم:

 

سپیدرود- پدیده

پیکان- گسترش فولاد

ذوب‌آهن- سپاهان

تراکتورسازی- سایپا

پرسپولیس- نفت مسجدسلیمان

پارس جنوبی- استقلال تهران

صنعت نفت- استقلال خوزستان

فولاد- نساجی مازندران

 

* هفته پنجم:

 

استقلال خوزستان- سپیدرود

گسترش فولاد- ذوب‌آهن

پدیده- پیکان

سایپا- پارس جنوبی

نساجی- نفت مسجدسلیمان

سپاهان- تراکتورسازی

استقلال تهران- فولاد خوزستان

صنعت نفت آبادان- پرسپولیس

 

* هفته ششم:

 

سپیدرود- صنعت نفت

تراکتورسازی- گسترش فولاد

ذوب‌آهن- پدیده

فولاد- سایپا

نفت مسجدسلیمان- استقلال

پرسپولیس- نساجی

پارس جنوبی- سپاهان

پیکان- استقلال خوزستان

 

* هفته هفتم:

 

پرسپولیس- سپیدرود

گسترش فولاد- پارس جنوبی

استقلال خوزستان- ذوب‌آهن

پدیده- تراکتورسازی

سایپا- نفت مسجدسلیمان

نساجی- استقلال تهران

سپاهان- فولاد خوزستان

صنعت نفت آبادان- پیکان

 

* هفته هشتم:

 

پیکان- سپیدرود رشت

فولاد خوزستان- گسترش فولاد

ذوب‌آهن- صنعت نفت آبادن

پارس جنوبی- پدیده

نساجی- سایپا

نفت مسجدسلیمان- سپاهان

تراکتورسازی- استقلال خوزستان

استقلال- پرسپولیس

 

* هفته نهم:

 

سپیدرود- ذوب‌آهن

گسترش فولاد- نفت مسجدسلیمان

پدیده- فولاد خوزستان

سایپا- استقلال تهران

صنعت نفت- تراکتورسازی

پرسپولیس- پیکان

استقلال خوزستان- پارس جنوبی

سپاهان- نساجی

 

* هفته دهم:

 

تراکوترسازی- سپیدرود

نساجی- گسترش فولاد

ذوب‌آهن- پیکان

نفت مسجدسلیمان- پدیده

سایپا- پرسپولیس

استقلال تهران- سپاهان

پارس جنوبی- صنعت نفت

فولاد خوزستان- استقلال خوزستان

 

* هفته یازدهم:

 

پرسپولیس- ذوب‌آهن

سپاهان- سایپا

استقلال خوزستان- نفت مسجدسلیمان

پیکان- تراکتورسازی

گسترش فولاد- استقلال تهران

سپیدرود- پارس جنوبی

پدیده- نساجی

صنعت نفت- فولاد

 

* هفته دوازدهم:

 

فولاد خوزستان- سپیدرود رشت

سایپا- گسترش فولاد تبریز

تراکتورسازی- ذوب‌آهن

استقلال تهران- پدیده

سپاهان- پرسپولیس

نفت مسجدسلیمان- صنعت نفت

نساجی- استقلال خوزستان

پارس جنوبی- پیکان

 

* هفته سیزدهم:

 

پدیده- سایپا

سپیدرود- نفت مسجدسلیمان

پرسپولیس- تراکتورسازی

استقلال خوزستان- استقلال تهران

ذوب‌آهن- پارس جنوبی

گسترش فولاد- سپاهان

صنعت نفت- نساجی

پیکان- فولاد

 

* هفته چهاردهم:

 

نساجی- سپیدرود

فولاد- ذوب‌آهن

سپاهان- پدیده

پارس جنوبی- تراکتورسازی

گسترش فولاد- پرسپولیس

استقلال تهران- صنعت نفت

سایپا- استقلال خوزستان

نفت مسجدسلیمان- پیکان

 

* هفته پانزدهم:

 

پدیده- گسترش فولاد

صنعت نفت- سایپا

ذوب‌آهن- نفت مسجدسلیمان

سپیدرود- استقلال تهران

پرسپولیس- پارس جنوبی

استقلال خوزستان- سپاهان

پیکان- نساجی مازندران

تراکتورسازی- فولاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 18 =