تقدير و تشكر مديرعامل باشگاه پديده خراسان از زحمات مهاجري

به گزارش سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي پديده خراسان، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان از زحمات محمدرضا مهاجری مربی با اخلاق فوتبال کشورمان که در طول سه سال حضورش زحمات زیادی را برای این باشگاه در لیگ برتر فوتبال کشور کشید، تقدیر و تشکر کرد.

 

جواد وطن خواه در رابطه با پایان یافتن همکاری این باشگاه با محمدرضا مهاجری اظهار داشت: در ابتدا جای دارد از همه زحماتی که ایشان و دیگر اعضای کادر فنی پیشین تیم برای موفقیت پدیده کشیده اند تشکر و قدردانی کنم، چراکه این همکاری سه ساله برای باشگاه پدیده خراسان نتایج بسیاری داشته که در راس بقای این تیم در رقابتهای لیگ برتر می باشد.

وطن خواه افزود: روزهای خوب همکاری با محمدرضا مهاجری هیچ گاه از یاد و خاطر بنده،اعضای باشگاه و هواداران نخواهد رفت و ما خراسانی ها همیشه سپاسگذار زحمات ایشان بوده و خواهیم بود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان درباره انتخاب سرمربی جدید این تیم نیز گفت: گزینه هایی برای هدایت تیم در لیگ هجدهم در نظر داریم که انشالله سعی خواهیم کرد طی چند روز آینده یکی از آنها را به عنوان سرمربی جدید انتخاب نماییم.

وی درباره اینکه آیا این گزینه ها داخلی هستند اظهار کرد: به هر حال ما در بین گزینه های مدنظر هم مربیان داخلی را و هم مربیان خارجی را در نظر گرفته ایم که البته باید جلساتی را هم با آنها داشته باشیم و برنامه های آنها را نیز مطلع شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − دو =