مهاجری: سالی سخت را پشت سر گذاشتیم/ از همه ممنونم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری، سرمربی این باشگاه در خصوص فصلی که گذشت اظهار کرد: سال خیلی سخت و عجیبی را پشت سر گذاشتیم. ابتدا خیلی خوب شروع کردیم، در گام بعدی جایگاه خود را تثبیت کردیم و با رتبه‌ای که در هدفگذاری ابتدای فصل از آن صحبت می‌کردیم به تعطیلات نیم‌فصل رفتیم. بعد از آن ناگهان همه چیز عوض شد و کسر ۶ امتیاز آغاز نمایش روی دیگر سکه بود.

وی افزود: بعد از آن سعی کردیم تیم را احیا کنیم و دوباره به سمت هدف خیز برداریم اما مشکلات دیگری مثل مسائل مالی سبب شد تا دیگر نشانی از نیم‌فصل نخست نداشته‌باشیم. کار سخت و سخت‌تر شد اما با همدلی و رفاقت توانستیم دوباره بلند شویم و در ۳ ۴ هفته آخر موفق باشیم.

مهاجری تصریح کرد: باید از تمامی مسئولان، بازیکنان، کادرفنی و همه کسانیکه به ما در لیگ برتر هفدهم کمک کردند تشکر کنم. روزهای سختی بر ما گذشت که اگر همدلی و رفاقت وجود نداشت قطعا سخت‌تر هم می‌شد. در واقع در نیم‌فصل دوم حتی در تعداد جلسات تمرینی خود نیز از برنامه‌ریزی‌ها عقب افتادیم، اما آنچه ما را به هدف ثانویه که بقا بود، رساند، رفاقت بود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: امیدوارم دیگر هیچگاه چنین روزهایی را تجربه نکنیم و فوتبال خراسان بتواند به آنچه استحقاقش را دارد دست یابد. باید از هوادارانی که شب و روز، در سرما و گرما در کنار ما بودند تشکر کنم. آنها صاحبان اصلی فوتبال خراسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + ده =