مهاجری: به تمام کسانیکه زحمت کشیدند، خسته‌نباشید می‌گویم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از تساوی تیمش در برابر گسترش‌فولاد در آخرین دیدار لیگ برتر اظهار کرد: درست است که بازی بدون گل به پایان رسید اما می‌توان از نوع فوتبالی که دو تیم ارائه کردند دفاع کنیم.

وی افزود: مقابل تیم‌های آقا فیروز که همواره فرصت طلب هستند، فوتبال بازی کردن سخت است. دور رفت هم اگر یادتان باشد، در شرایطی که می‌شد پیروز باشیم، اما با دو گل شکست خوردیم. مقداری مجبور شدیم با احتیاط‌تر بازی کنیم.

مهاجری تاکید کرد: اگر بازیکنانم فرصت‌طلب‌تر بودند و گلر گسترش نیز اینقدر سرحال نبود، بازی با گل به پایان می‌رسید. فصل پر فراز و نشیبی را به پایان رساندیم، کسر ۶ امتیاز نخست، مسائل مربوط به ايگور و تغییرات متعدد مدیریتی و … همه و همه دست به دست هم داد تا حسرت موفقیت روی دلمان بماند.

سرمربی پدیده گفت: به بازیکنانم و تمام مجموعه تیم، به تمام کسانیکه زحمت کشیدند، خسته‌نباشید می‌گویم و به نظرم همه زحمت کشیدیم که در بازی اخر، با خیال راحت و بدون ترس از سقوط به میدان برویم.

وی افزود: امیدوارم سال آینده مشکلات وجود نداشته‌باشد و دیگر حسرت روی دلمان نماند. باید تیمی ببندیم که به بهترین شکل ممکن از پس رقبا برآید. بحث ما امسال حضور در جمع ۵ تیم برتر جدول بود، بازیکنانم پیشنهاد داشتند اما با وجود کسر ۶ امتیاز ماندند تا کار ناکرده را با سرانجام برسانیم. حیف شد که نتوانستیم به این مهم برسیم.

وی افزود: ۳ بازی قبل‌تر به مدیران استانی گفتم به تمرینات ما بیایید، از تیم ما حمایت کنید، اگر در ۳ بازی آتی نتوانستیم حداقل ۷ امتیاز بگیریم، ۵۰ درصد از قرارداد من و بازيكنانم کم کنید. خدا را شکر که به ۷ امتیاز رسیدیم و ثابت کردیم لایق توجه و حمایتیم.

مهاجری گفت: اگر این نگاه از ابتدا وجود داشت، قطعا جایگاه ما امروز بهتر بود.

وی افزود: لیگ این نیست که بخواهد صرفا با اسم ورود کند، اگر کوچک‌ترین لغزشی داشته‌باشید جایگاه خود را از دست می‌دهید. تیم‌هایی مثل سپاهان و تراکتورسازی علی‌رغم هزینه زیادی که کرده‌بودند، اما آن انسجام لازم را نداشتند.

مهاجری گفت: ابومسلم از بین رفت، اما سپاهان و تراکتور هنوز هستند. اینها شناسنامه فوتبال ایران هستند. تراکتور و سپاهان این حس را به ورزشگاه و به فوتبال‌دوستان منتقل می‌کنند. اینکه در بازی‌های خانگی سپیدرود ۳۰ هزار نفر می‌آیند، یعنی مردم به دنبال تیمی هستند که با آن خاطره دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =