مهاجری: با تلفیقی از جوانان و باتجربه‌ها به مصاف گسترش می رویم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر گسترش‌فولاد در تبریز اظهار کرد: به پایان لیگ رسیدیم و فردا آخرین ایستگاه را هم به پایان می‌رسانیم. خوشحالم که در نهایت با وجود اینکه از هدف دورمان کردند اما امانتی مردم خراسان را در لیگ برتر حفظ کردیم.

وی افزود: کم نبودند تیم‌هایی مثل استیل‌آذین که در نهایت به لیگ پایینتر رسیدند. در طول فصل کم اذیت نشدیم و تا همین روز آخر درگیر یک سری شایعات بودیم و مشکلات دست از سر پدیده برنداشت.

مهاجری در خصوص لزوم حمایت از تیم پدیده به عنوان تنها نماینده استان در لیگ برتر خاطرنشان کرد: باید از کسانی‌که اگر نبودند باشگاه پدیده نبود، اما اجازه نمی‌دهند که اسمی ازشان برده شود تشکر کنم. اگر نبودند، مشخص نبود چه بر سر این امتیاز می‌آمد؟

وی ضمن تمجید از بازیکنان و هواداران پدیده گفت: باید از تک‌تک عزیزانی که در طول فصل ما را حمایت کردند و همچنین بازیکنانی که با همه روزهای خوب و بد ساختند و کار را زمین نگذاشتند، تشکر کنم. امیدوارم بتوانیم هواداران را راضی کرده‌باشیم.

مهاجری در خصوص انگیزه بازیکنانش برای بازی فردا گفت: سعی می‌کنیم تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را به میدان بفرستیم. خلعتبری، مرادمند، حاتمی، مهربان و … را به خاطر مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =