مهاجری: از بازیکنان و هواداران ممنونم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر مشکی‌پوشان اظهار کرد: خوشحالیم که بقای ما با یک پیروزی خوب قطعی شد. در فاصله یک هفته به پایان لیگ نتیجه خوبی گرفتیم.

وی افزود: پیش‌بینی کرده‌بودم که بازی سختی داشته‌باشیم، اما مشکی‌پوشان خیلی خوب کار کرد و توقع اینقدر خوب بودن را نداشتم. حیف از اینکه این تیم خوب به لیگ پایین‌تر سقوط کرد.

مهاجری گفت: در اخرین نشست خبری لیگ برتر هفدهم در مشهد، باید از همه عزیزانی که به ما کمک کردند، تشکر کنیم. غیرت این بچه‌ها باعث شد که با وجود کسر امتیاز و روزهای سخت، اما در لیگ بمانیم. بازیکنان اسم و رسم‌دار به پدیده امدند و تا روز آخر مردانه جنگیدند. مجموعه تیم و بچه‌ها همگی عالی کار کردند.

سرمربی پدیده گفت: اگر امروز عملکرد ما قابل دفاع است، به خاطر تحمل سختی‌هاست و مردانگی بازیکنانم‌ است.

وی افزود: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم، فکر نمی‌کنم مشکل خاصی وجود داشته‌باشد.

مهاجری گفت: به هر دلیلی مشکلات مختلفی داشتیم، از شهاب گردان تا بازیکنان خط حمله، امروز همگی بازیکنانم تلاش کردند. هواداران فوتبال خراسان هم امروز ۲۰ گرفتند.

وی در خصوص عملکرد گلرهایش گفت: کمتر کسی فکرش را هم می‌کرد که شهاب گردان به دوران اوجش برگردد و سعید جلالی هم عالی کار کرد و در این فصل درخشید.‌این حاصل زحمات هاروت بود. باید از زحمات هاروت آبراهامیان تشکر کنم که اینقدر خوب با این گلرها کار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − نه =