مهاجری: دربی مشهد، جذاب و زیبا خواهدبود

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر مشکی‌پوشان اظهار کرد: یک سال خیلی سخت را سپری کردیم و به دو هفته پایانی رسیدیم. آخرین بازی ما در مشهد فردا برگزار می‌شود و سوای دربی و حساسیت‌هایش، انشاالله یک بازی خوب را تماشا کنیم.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم امتیازات لازمه را از این دیدار کسب کنیم. دیدار فردا مقابل تیمی پر از انگیزه است. در لیگ هفدهم مشکی‌پوشان خوب بازی کرد اما با بدشانسی نتایج را واگذار کرد.

مهاجری خاطرنشان کرد: برد شیرینی در هفته گذشته به دست آوردیم که بقای ما را قطعی کرد. امیدوارم فردا هم پیروز شویم، اما در کل باید بگویم که خیلی جاها دلمان سوخت. زمانیکه می‌شد با اقتدار جلو برویم، چاله هایی ایجاد شد که سبب شد از هدف دور شویم.

وی افزود: فوتبال یک بحث جمعی است، فرد نمی‌تواند تمام فشارها را هندل و مدیریت کند، باید هر عضوی از باشگاه به شکل یک پازل نقشش را ایفا کند. همه مشکلات در کنار هم سبب شد که نتوانیم موفق باشیم و به هدف خود در لیگ برسیم.

مهاجری در خصوص قطعی شدن سقوط مشکی‌پوشان تصریح کرد: این کار را برای ما سخت خواهدکرد، فردا به بازیکنانی میدان داده می‌شود که در طول فصل کمتر بازی کرده‌اند و خودبه‌خود این موضوع فشار را بر ما مضاعف خواهدکرد.

وی در خصوص ادامه همکاری با باشگاه پدیده گفت: فقط به این ۲ بازی فکر می‌کنم. قبل از بازی با نفت اتفاقات خوبی افتاد و مسئولان شهری و استانی سر تمرین تیم امدند، امیدوارم این موضوع مستمر باشد.

مهاجری تصریح کرد: وقتی به دنبال کیفیت هستید، باید خیلی از شرایط را پیش ببریم. بحث زیاد است و نمی‌خواهم شب بازی به آنها بپردازم. وقتی بین شما و هدف فاصله می‌افتد، چطور ممکن است بتوانید در آینده این مهم را جمع کنید؟
باید همت بیشتری به وجود آید تا بازیکنان خوبی که امروز به ما کمک کردند، اعتماد کنند و بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 13 =