احسان عسکری سرمربی جدید امیدهای پدیده: با بازیکنان اميد می‌توانیم به لیگ کشوری راه یابیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، تیم فوتبال امیدهای پدیده که در آستانه حضور در مرحله پایانی رقابت‌های زیرگروه صعود به لیگ کشوری قرار دارد، این روزها تمرینات پر نشاطی را به همراه کادرفنی جدید خود برگزار می‌کند. احسان عسکری سرمربی جدید امیدها در خصوص آخرین شرایط تیمش می‌‎گوید:
«چند روزی است که تمرینات خود را برای شرکت در مرحله پایانی رقابت‌های زیرگروه آغاز کرده ایم. البته هنوز تیم‌های حاضر در این گروه و شکل قرعه مسابقات مشخص نیست اما مطلع هستیم که مسابقات از پنجم تا دهم اردیبهشت برگزار خواهد شد. شرایط بازیکنان بسیار خوب است و وضعیت بدنی و روحی بازیکن نیز در بالاترین حد خودش قرار دارد. ما قطعا برای قرار گرفتن در رتبه اول گروه خود و صعود به لیگ کشوری با بازیکنانی که در اختیار داریم امیدهای بسیار بالایی خواهیم داشت.»
وی در مورد حضور برخی از بازیکنان امید در تیم اصلی پدیده در مسابقات این فصل و نقش آن‌ها در موفقیت احتمالی تیمش در مسابقات پیش رو نیز معتقد است:
«مسلما تجربه ای که برخی از بازیکنان جوان ما با حضور در لیگ برتر بزرگسالان به همراه تیم اصلی به دست آورده‌اند بسیار گرانبهاست. دو سه بازیکن ما دقایقی نیز در بازی‌های اخیر بزرگسالان به میدان رفتند و اکنون به بازیکنان پخته تری از نظر شخصیتی و فنی تبدیل شده اند که حضور آن ها می‌تواند به تیم ما برای مسابقات پیش رو کمک بسیار خوبی باشد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 1 =