مهاجری: امانتی مردم خراسان را در لیگ حفظ کردیم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، رضا مهاجری در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: برد باعث خوشبختی است. در روزی که نفت و پدیده هر دو تحت فشار بودند، این موضوع روی عملکرد تیمشان اثر گذاشته بود. در یک روز سخت باارزش‌ترین امتیاز فصل‌مان را بدست آوردیم. در این روز مسئولان استان نتیجه حمایت‌‌شان را گرفتند. ما سه امتیاز را گرفتیم و ماندنمان قطعی شد. البته ما باید برای سهمیه می‌جنگیدیم ولی متاسفانه با حواشی برای بقا جنگیدیم.

او افزود: بازیکنان ما بسیار تلاش کردند. در کل به تیمم تبریک می‌گویم که این اتفاق میمون رخ داد. تیم نفت هم شرایط خارج از زمینش مانند ما بود. من دوست ندارم که چنین صحنه‌هایی را مشاهده کنیم که یک سمت زمین خوشحالی و یک سمت ناراحتی از سقوط وجود دارد. امیدوارم در ادامه راه همه به حقشان در فوتبال برسند.

سرمربی پدیده درباره عدم تیم‌داری مسئولان پدیده در فصل آینده تصریح کرد: کدام تصمیم‌شان امسال عجیب نبوده است؟ من نمی‌خواهم از زحماتی که کشیده شد تا بازیکنان امروز به زمین بیایند بگویم. شرایطمان برای این دیدار سخت بود. بازیکنان برای حرف من بیشترین احترام گذاشتند و به زمین آمدند. خدا کند که این آخرین اتفاق باشد.

مهاجری گفت: خوشحالم که توانستیم امانتی مردم مشهد را که دستمان بود، در لیگ برتر حفظ کنیم.‌ انشالله بتوانیم در بازی‌های آتی نیز آنها را خوشحال کنیم.

سرمربی تیم پدیده ضمن تقدیر از عملکرد گلر جوان پدیده گفت: سعید جلالی امروز با درخشش خود در صحنه‌های مختلف بار دیگر توانایی خود را به نمایش گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =