پارسا: حمایت استاندار از پدیده امیدوارمان کرد

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، دکتر پويا پارسا در خصوص عدم فعالیت مجموعه پدیده مادر در عرصه تیمداری اظهار کرد: آنچه بسیار مهم است، وفاق و همدلی است که در استان برای حمایت از باشگاه پدیده به وجود آمده‌است. وقتی روز گذشته می‌بینیم که برای حمایت از پدیده مدیران شهری و استانی پای کار می‌آیند، نشانه‌ خوبی است که انشالله فواید و مزایای آن به خوبی خود را نشان خواهدداد.

پارسا تصریح کرد: ضمن اینکه مهمترین نکته، اهتمام استاندار محترم خراسان رضوی در راستای حمایت از باشگاه پدیده است. جناب آقای رشیدیان چه در خصوص پدیده مادر و چه در خصوص استارت حمایت صنایع خراسان از باشگاه پدیده تلاش بسیار دارند که باید از وی تشکر کنیم.

وی افزود: حضور روز گذشته رسولیان، معاون اقتصادی ایشان نیز در همین راستا بود و شاهد فعالیت گسترده این عزيزان برای حمایت از سهمیه استان در لیگ برتر فوتبال کشورمان هستیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پدیده تاکید کرد: آنچه مسلم است لزوم همدلی در ادامه راه است که به نظر می‌رسد به بهترین شکل در حال مهیا شدن است. امیدواریم نتایج باشگاه در سه هفته باقیمانده تا پایان لیگ نیز به صورتی باشد که چشم‌انداز آینده باشگاه را به نحو احسن ترسیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =