مهاجری: متاسفانه شرايط ما اصلا خوب نيست

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، مهاجری در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر پرسپولیس اظهار کرد: در ابتدا خوب کار کردیم اما هرچه از بازی گذشت بدن بازیکنانم مثل بازی با فولاد تحلیل رفت و نتوانستیم آنطور که باید و شاید کار کنیم.

وی افزود: کاری از دست من و بازیکنانم برنمی‌آید. چند بازیکن امروز به من گفتند ما را بازی نده، در حالیکه همه آرزو دارند مقابل پرسپولیس و استقلال بازی کنند اما متاسفانه شرایط ما اصلا خوب نیست و بازیکنانم آماده نیستند.

وی افزود: با کلی قرض و بدهی بازیکنم وارد میدان می‌شود و در چنین شرایطی تمرکز لازم را ندارد.
مگر سقوط شاخ و دم دارد؟ امروز به جایی رسیده‌ایم که می‌گوییم خدا را شکر تیم‌های رقیب برای بقا باختند.

وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است، اینقدر توپ روی دروازه ما ریخت تا بالاخره نتیجه گرفت. بازیکنانم تا آخرین لحظه جنگیدند اما شرایط به شکل دردناکی پیش می‌رود. بازیکنم تمرکز ندارد. ببینید ما کجا باید تمرین کنیم؟ اگر می‌دانستم بحث ما به اینجا می‌رسد قطعا تصمیم دیگری می‌گرفتیم.

وی افزود: جان نداریم حتی یک موقعیت خلق کنیم. این مشکلات بزرگ ماست و باورم نمی‌شود در چنین کابوسی داریم کار می‌کنیم. فوتبال مال این شهر است، سیاه جامگان رفت. باور کنیم برای پدیده هم این اتفاق ممکن است بیافتد. وقتی ابومسلم سقوط کرد ماهیت فوتبال خراسان از بین رفت.

وی افزود: فوتبال برد و باخت دارد، درست اما در گذشته اگر یک بازی هم گل می‌خوردیم نفس حریف را می‌گرفتیم. اما الان با اين شرايط نمي شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 1 =