مهاجری: با همدلی به دنبال شکست پرسپولیس هستیم

به گزارش سایت باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس اظهار کرد: فردا بازی سختی را در پیش داریم، همیشه بازی مقابل استقلال و پرسپولیس شرایط خاصی دارد. به رغم تمامی مشکلاتی که هست، سعی کردیم بازیکنان را آماده رقابت کنیم‌ تا دوباره با حداقل‌ها به جنگ حداکثرها برویم. امیدوارم لطف خدا و شانس هم شامل حالمان شود زیرا پرسپولیس قهرمان ایران است و شرایط خوبی را تجربه می‌کند.

 

وی افزود: پرسپولیس به خوبی حمایت می‌شود، اما امیدوارم با حضور هواداران پیروز شویم. نگرانی بابت کیفیت فنی تیمم ندارم، انگیزه بازیکنانم امیدوارم کمک کند تا به بهترین شکل از پس حریف برآییم.

 

مهاجری تاکید کرد: مشکلاتی داریم که بهتر از ما در جریانش هستید. کسی که بازی را فردا می‌بیند باید بداند که تیمم با چه مشکلاتی به مصاف پرسپولیس رفته‌ست. روی صحبت‌‌هایم با استاندار خراسان رضوی است. سیاه‌جامگان دیگر در لیگ برتر قرار ندارد و این برایم خیلی سخت است، امیدوارم کاری صورت گیرد که پدیده به سرنوشت سیاه‌جامگان دچار نشود. در روزهایی که سخت نیازمند توجه هستیم به کمک استاندار نیاز داریم.

 

مهاجری افزود: هم من هم بازیکنان با وجود پیشنهاداتی که داشتیم، ماندیم و صبر کردیم تا به بهترین شکل از پس مشکلات برآییم. امیدوارم بتوانیم روی تیم خود تمرکز کنیم و بدون مشکل در هفته‌های آخر به مصاف حریف برویم.

 

وی در خصوص مصدومیت و محرومیت بازیکنان پدیده گفت: گردان مصدومیتش بهتر شده اما ترجیح دادیم ریسک نکنیم. میلاد کمندانی از ناحیه مچ پا مشکل دارد و اقاجانپور و مهدیخانی هم در‌ تمرینات از ناحیه بینی دچار شکستگی شدند.

 

مهاجری تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم، در مصاف با صنعت نفت بردیم، در مصاف با استقلال مساوی کردیم، اما هیچ اتفاقی نیافتاد. باز دوباره تیم را آماده کردیم تا سپیدرود را شکست دهیم. متاسفانه باز هم از سوی مسئولین پالس مثبتی دریافت نشد. خیلی سخت است که در چنین شرایطی بخواهیم از تیم خود توقع داشته‌باشیم که اتفاق خاصی رخ دهد وقتی مسیولان هیچ توجهی نمی‌کنند.

 

وی افزود: شب بازی پرسپولیس متاسفانه شیطنت‌هایی می‌شود و باز بحث ایگور پراهیچ مطرح می‌شود. پیام‌هایی از بچه‌هایم در گوشیم‌ هست که دل آدم را به درد می‌اورد. یک طرفه نمی‌شود این بار سنگین را به دوش کشید، اما هنوز دیر نشده و امیدواریم که دست کمک از سوی انهایی که باید دراز شود.

 

مهاجری گفت: فرصتی برای فکر به آینده نداریم و تمام تمرکزمان این است که از حیث روحیه، تیم را حفظ کنیم و برای این ۴ بازی اماده نگه داریم. بیشتر بچه‌ها نیم‌فصل پیشنهاد داشتند، از سپاهان، ذوب، استقلال و … اما ایستادند. باید فقط فکر کنیم به اینکه خوب فصل را به پایان ببریم.

 

وی افزود: برایم سخت است، زیرا روزی در همین فصل از برد سپاهان، تراکتورسازی و استقلال صحبت می‌کردیم اما امروز باید از این وضعیت بگوییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 18 =